Domů » Články » Vlastní ikony na HomeScreenu

Vlastní ikony na HomeScreenu

Cesta v registrechU defaultního homescreenu (WM2002/2003) se vám vždy po spuštění telefonu načtou přednastavené ikony, ovšem ne každému z vás vyhovují předdefinovaní zástupci. Proto se pojďme podívat jak jednoduše v editoru registrů změnit jejich pořadí.

 

Přejděte na /HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Shell/StartMRU/ ,hodnota InitialOrder a zde si můžete napsat libovolné zástupce (zadejte cesty k zástupcům ve StartMenu, např. /Programy/AgileMessenger.lnk ), které se vám po restartu telefonu zobrazí defaultně na homescreenu. Nezapomeňte ale také na to, že při práci s telefonem (při spouštění programů) se jejich zástupci automaticky přidávají na homescreen (10 ikonek) a přepisují tak původní ikony, avšak ne na trvalo.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).