Studentfone, virtuální operátor Vodafonu, oslovil svou nabídkou zejména mladé. Zástupci obou společností se proto dohodli, že Vodafone tyto zákazníky dokáže obsloužit efektivněji především díky vlastní nabídce atraktivních tarifů pro studenty. K ukončení poskytování služeb pod značkou Studentfone dojde k 30. dubnu tohoto roku.
Vodafone připravil speciální edici předplacených karet určenou pouze pro zákazníky Studentfonu. Na přivítanou zákazníci získají 500 MB dat zdarma. Tento balíček budou mít k dispozici už napořád s 50% slevou. Kromě toho si nově mohou surfování užívat na LTE síti.
Přestoupit na nové řešení je možné od 1. března. Zákazníci budou o změnách informováni formou SMS a na internetových stránkách Studentfonu a Vodafonu. V současnosti Vodafone a GTS Alive jednají o možnostech spolupráce na dalších projektech.