Sledujte nás na YouTube

Virtuál Studentfone se od května stane součástí Vodafonu

Studentfone, virtuální operátor Vodafonu, oslovil svou nabídkou zejména mladé. Zástupci obou společností se proto dohodli, že Vodafone tyto zákazníky dokáže obsloužit efektivněji především díky vlastní nabídce atraktivních tarifů pro studenty. K ukončení poskytování služeb pod značkou Studentfone dojde k 30. dubnu tohoto roku.

Vodafone připravil speciální edici předplacených karet určenou pouze pro zákazníky Studentfonu. Na přivítanou zákazníci získají 500 MB dat zdarma. Tento balíček budou mít k dispozici už napořád s 50% slevou. Kromě toho si nově mohou surfování užívat na LTE síti.

studentfone-logo

Přestoupit na nové řešení je možné od 1. března. Zákazníci budou o změnách informováni formou SMS a na internetových stránkách Studentfonu a Vodafonu. V současnosti Vodafone a GTS Alive jednají o možnostech spolupráce na dalších projektech.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *