Domů » Bleskovky » Virtuál Studentfone se od května stane součástí Vodafonu

Virtuál Studentfone se od května stane součástí Vodafonu

Studentfone, virtuální operátor Vodafonu, oslovil svou nabídkou zejména mladé. Zástupci obou společností se proto dohodli, že Vodafone tyto zákazníky dokáže obsloužit efektivněji především díky vlastní nabídce atraktivních tarifů pro studenty. K ukončení poskytování služeb pod značkou Studentfone dojde k 30. dubnu tohoto roku.

Vodafone připravil speciální edici předplacených karet určenou pouze pro zákazníky Studentfonu. Na přivítanou zákazníci získají 500 MB dat zdarma. Tento balíček budou mít k dispozici už napořád s 50% slevou. Kromě toho si nově mohou surfování užívat na LTE síti.

studentfone-logo

Přestoupit na nové řešení je možné od 1. března. Zákazníci budou o změnách informováni formou SMS a na internetových stránkách Studentfonu a Vodafonu. V současnosti Vodafone a GTS Alive jednají o možnostech spolupráce na dalších projektech.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments