Domů » Bleskovky » Víme, kdy se Lumie 710 a 800 naučí sdílet internet

Víme, kdy se Lumie 710 a 800 naučí sdílet internet

Absence funkce pro sdílení internetového připojení přes Wi-Fi je modelům Nokia Lumia 710 a 800 často právem vytýkána. Přece jenom se jedná o funkci, která je u většiny konkurenčních telefonů naprosto běžná a není se tedy čemu divit, že uživatelé netrpělivě čekají na její zpřístupnění.


Další aktualizace pro Lumie kromě Tanga přinese i sdílení inernetu

Podařilo se nám zjistit, že Lumia 710 i Lumia 800 dostanou podporu pro sdílení internetu po uvolnění další aktualizace systému Windows Phone s kódovým označením Tango (preview). Její vydání je naplánováno zhruba na polovinu dubna. Chystané Lumie 610 a 900 sdílení internetu budou podporovat hned po uvedení na trh (informovali jsme zde), protože do prodeje půjdou rovnou s Tangem.


Bílá Lumia 610 a bílá Lumia 900

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. korren (neregistrovaný)

    trochu OT: nejaka zminka v souvislosti s Tangem a pripadnou zmenou hlasitosti jednotlivych aplikaci/profilu narozdil od otravne jednotne hlasitosti?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).