Cena:

Viewsonic na Computexu představí 22″ tablet s Androidem

Společnost Viewsonic na letošním veletrhu Computex představí několik nových zařízení s Androidem. Bude mezi nimi také jeden velmi netradiční tablet, a to především co se velikosti týče. Pokud vám nedávno představený tablet Toshiba Excite 13 s 13palcovým displejem připadal velký, budete nad novinkou od Viewsonicu zřejmě jen nechápavě kroutit hlavou.

Zařízení s 22″ displejem totiž snad ani mezi tablety nezapadá, přesto jej výrobce do této kategorie řadí. Hardwarové parametry tohoto obra zatím nebyly zveřejněny, otazník zůstává i nad rozlišením displeje. Jedno je ale jisté, 22palcový displej (55,9 cm) poskytne dostatek prostoru a využití najde například v konferenčních místnostech, při prezentacích nebo jako informační zařízení integrované do stolu. Otázkou pak zůstává, zda by nebylo lepší použít klasický desktopový systém, Viewsonic ale sází na Android 4.0.

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.