Domů » Bleskovky » Viewsonic na Computexu představí 22″ tablet s Androidem

Viewsonic na Computexu představí 22″ tablet s Androidem

Společnost Viewsonic na letošním veletrhu Computex představí několik nových zařízení s Androidem. Bude mezi nimi také jeden velmi netradiční tablet, a to především co se velikosti týče. Pokud vám nedávno představený tablet Toshiba Excite 13 s 13palcovým displejem připadal velký, budete nad novinkou od Viewsonicu zřejmě jen nechápavě kroutit hlavou.

Zařízení s 22″ displejem totiž snad ani mezi tablety nezapadá, přesto jej výrobce do této kategorie řadí. Hardwarové parametry tohoto obra zatím nebyly zveřejněny, otazník zůstává i nad rozlišením displeje. Jedno je ale jisté, 22palcový displej (55,9 cm) poskytne dostatek prostoru a využití najde například v konferenčních místnostech, při prezentacích nebo jako informační zařízení integrované do stolu. Otázkou pak zůstává, zda by nebylo lepší použít klasický desktopový systém, Viewsonic ale sází na Android 4.0.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

22 komentářů

 1. Dovedu si to jako nějaký informační panel představit, ale když se nejedná o přenosnou hračku… radši bych už nasadil x86 a Windows.

 2. Filip (neregistrovaný)

  Ten kod na vyhru bude aj zajtra do 12:00 ?

  • Kód je platný vždy pro daný den do 00:00, tzn zítra buď vydáme ještě jeden nový do konce soutěže, a nebo také žádný a tenhle klidně může být poslední :)

  • Kruciš, a já doufal, že dnes už je poslední a zítra jen vyjdou výsledky… tak ještě zítra budu každých 15 minut refreshovat. ;-) Ale držím palce i další soutěžícím! :-)

  • Simtrix (neregistrovaný)

   Zákeřné, Jirko, velmi zákeřné! :D

  • A už se z výsledků předchozích kol vyprofiloval nějaký favorit? :) Počítám, že to bude velmi vyrovnané :)

  • Simtrix (neregistrovaný)

   Jsem zvědavý o kolik se budou lišit body na prvních příčkách :))

  • goodhoko (neregistrovaný)

   Sakra, doufal jsem, že se do toho nikdo moc hrnout nebude, ale jak tak koukám, tak nejsem sám, kdo to bedlivě sleduje :D! Můžu jen doufat!

  • Jirka to sem da nekdy nad ranem, a refreshovat nebudes muset… :D

  • Fatal_Soldier

   Výborně, celej den refrešuju jak blb a jak sednu do auta tak to sem dáte a než dojedu domů, tak je hodina a půl v čudu… :-/

  • Fatal_Soldier

   :-D jako myšleno ze srandy, že je to pech :)

  • a o tom to je :) Ja mam zitra hodne prace a jeste mimo kancelar.. takze taky smula ;)

  • Fatal_Soldier

   jůůů, o jednoho míň :-D

  • JB (neregistrovaný)

   sice off topic ale tato sutaz naozaj velmi zaujala pozornost citatelov, taktiez by ma potesilo poradie nech viem ako som dopadol … popripade nejaka statistika vitaza ako rychlo priemerne reagoval. GL

  • Pořadí bude zveřejněno zítra po ukončení soutěže. V původním článku informujícím o soutěži jsem psal, že výsledky nebudeme průběžně zveřejňovat, tak vydržte a brzy se dočkáte. Tabulku nejúspěšnějších zveřejníme :)

 3. Lubean (neregistrovaný)

  No tak s takovou krávou se už rozhodně nikdo nikamn táhnout nebude :D

 4. hitmanik (neregistrovaný)

  Sakra a já jeden kod pár ní zpět poslal místo v předmětu v textu, tak to jsem se sám zabil. :D škoda, tak hodně štěstí všem soutěžícím

 5. Náhodou nápad to není špatnej.

 6. vita (neregistrovaný)

  Neplanuejete pak nekde vystavit poradi bodu? Asi nevyhraju protoze sem u toho nesedel furt, ale jen na nahodu. Zajimalo by me ale, jak sem dopadl. :P

 7. tijo nevedel jsem ze soutěží tolik lidí všem preju hodně uspěch v soutěži :-)taky bych se chtěl připojit o prozbu o tabulku nejuspěšnějších

 8. WiQiX (neregistrovaný)

  Jestli to bude mít cokoliv menšího než alespoň 1920*1080(1200), tak je to úplně zbytečný krám.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).