Domů » Bleskovky » Video: takhle Samsung do návrhu Galaxy S20 FE zapojil fanoušky značky

Video: takhle Samsung do návrhu Galaxy S20 FE zapojil fanoušky značky

Samsung v tomto týdnu představil nový smartphone Galaxy S20 Fan Edition, který svým názvem navozuje pocit, že se jedná o vlajkový smartphone určený speciálně pro fanoušky značky. Korejská firma nyní zveřejnila video, ve kterém objasňuje, jak tento telefon vznikal a jak se do jeho vývoje příznivci Samsungu zapojili.

What Led Samsung to Release Galaxy S20 FE

Fanoušci chtěli hlavně skvělý fotoaparát, vysoký výkon a hezký displej

Yoonie Park z globálního marketingového týmu ve videu tvrdí, že si Samsung stanovil za cíl vytvořit telefon s funkcemi vrcholových modelů Galaxy S20, avšak za dostupnější cenu. Korejský gigant vzal v potaz informace z dotazníku, ve kterém se čerstvých majitelů smartphonů řady Galaxy S20 ptal, jaké vlastnosti je přinutily si koupit právě tyto telefony. Nejčastěji zmiňované položky byly fotoaparát, výkon a displej.

Galaxy S20 FE barvy

Samsung Galaxy S20 FE má excelovat ve všech těchto aspektech, byť je patrné, že k jistým úsporám dojít muselo i v těchto oblastech – telefon nemá periskopickou zoomovací kamerku nebo nejjemnější displej s Quad HD+ rozlišením. I tak se ale Samsungu podařilo namíchat působivě vypadající koktejl, který alespoň na papíře nemá žádné vyloženě slabé místo. Těšíme se, až si tento zajímavý přístroj budeme moci důkladně otestovat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Tohle je spíše Fuck Edition.

    Korejský gigant vzal v potaz informace z dotazníku, ve kterém se čerstvých majitelů smartphonů řady Galaxy S20 ptal, jaké vlastnosti je přinutily si koupit právě tyto telefony. Nejčastěji zmiňované položky byly fotoaparát, výkon a displej.

    Tak ojebeme display a foťák :D

    • Nějak nevím proč by si někdo tento telefon chtěl koupit,jelikož s 20 bude už myslím za podobný peníz.A atˇ si říká kdo chce co chce,mě 3,5mm jack prostě chybí a o Snapdragonu pro Evropu ani nemluvím.Viz. můj přechod z Note 8 na N10+.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).