Sledujte nás na YouTube

Verzo naslouchá komunitě a upravuje cenu telefonu Kinzo

Společnost Verzo nedávno představila „téměř český smartphone“ Kinzo s operačním systémem Android a nechala se slyšet, že bude aktivně reagovat na názory a komentáře komunity. A nyní tak skutečně činí – upravuje cenu smartphonu a přidává druhou variantu, která je levnější – balení totiž nebude obsahovat držák do automobilu. Základní cena telefonu je nyní 7 989 Kč, u varianty “GPS pack” se cena změnila na příjemných 8 689 Kč. To ale není všechno; uživatelům, kteří si Verzo Kinzo koupili za původní cenu 10 489 Kč, Verzo vrátí cenový rozdíl.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

 1. Kato (neregistrovaný)

  Pěkně řečené, Kuba Kuba má příjemnej hlas (i když jsem chvilku přemýšlel, jestli to není “jen předabovaná” anglická verze), držím klukům palce, ale záběr na protagonistu zboku, kdy se nedívá do kamery, ale je ještě víc evidentní, že to čte z monitoru jak je strnulej a ještě ten odlesk v očích…

  Ale jo – co se týče obsahu sdělení – určitě pozitívní. Já cílovka nejsem, ale rád ho na nějakém “android srazu”, “smartsrazu”, “twitterpivu” ap. uvidím a otlapkám si ho :)

 2. mino (neregistrovaný)

  Už si to niekto reálne kúpil? Lebo nikde som nevidel reálne fotky ani videá. Tak neviem aké peniaze chcú vracať.

 3. Pavel (neregistrovaný)

  Takový přístup se jim vymstí. Nejsou to hráči a telefon si moc lidí nekoupí kvůli tomu že je najedou levnější. Pro mě nezajímavý telefon.

 4. Sir Andrew (neregistrovaný)

  Kdyby místo ceny vyslechli spíš narážky na neaktuálnost HW i SW. Člověk si klidně připlatí za zařízení, které bude za něco stát. Ani já bych se nesnažil ušetřit koupí telefonu, který je zaostalý ještě před uvedením. Takové praktiky si můžou dovolit silní hráči, kteří lidem protlačí skrz značku/reklamu/loajalitu cokoliv, ne nováček, který zatím “zaujal” leda postojem “Výprodej starého železa! Cože? Nechcete? Tak OK, přiznáváme, že nemá takovou cenu, takže 2k sleva!”.

  • Sir Andrew (neregistrovaný)

   …když nad tím tak dál přemýšlím… Levný smartphone si koupí člověk, který o tom nic neví a je vděčný, že něco “smart” dostal od operátora skoro zadarmo. Logický by tedy byl prodej hlavně přes operátory. Kinzo ale prodává skrz kanály, které ovládají hi-tech hračky pro lidi, kteří za aktuální model dají klidně přes 15 000. Konkurence Wildfira za pět stovek – OK, jinak asi ne…

  • Sir Andrew (neregistrovaný)

   Jsem hrozný spammer, ale tak mám ušlechtilý záměr – chtěli jste feedback, máte ho mít. Výstup na sluchátka z boku myslíte vážně? Podle mě zvěrstvo největší. I polohu microUSB bych změnil – proč je v rohu, kde má většina populace (praváci) při držení dlaň = kde bude kabel zavazet?

 5. Jochen (neregistrovaný)

  Jestli jich v ČR prodali 100, hodně bych se divil. Ta komunikační strategie je zajímavá. Ta komunita však reálně neexistuje. Jako business to nemá šanci. Škoda, že nepřišli se zajímavějším zařízením. Po tomhle nezdaru zřejmě nebude vůle do něčeho dalšího investovat….což je taky škoda. ….prostě škoda.

 6. Senky (neregistrovaný)

  ICS a nebudete stihať vyrabať. Zdrojove kody mate gapps su na internete, tak sa do toho pustite, ukážte ICS na kinzovi, urobte servisné stredisko kde sa budú Kinza autualizovať a mate vyhrane.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *