Domů » Bleskovky » Velocity Micro představuje dvojici tabletů s Androidem 4.0

Velocity Micro představuje dvojici tabletů s Androidem 4.0

Známý výrobce výpočetní elektroniky Velocity Micro brzy představí dva zbrusu nové tablety z řady Cruz. První z nich ponese označení Cruz T507 a zákazníky bude lákat především na velmi příznivou cenu činící 150 USD (zhruba 3000 Kč). V jeho výbavě nalezneme 7″ displej s kapacitní technologií a procesor Cortex A8 s taktem 1.2 Ghz doplněný o 400MHz grafický akcelerátor ARM Mali. Pro potřeby systému a aplikací bude k dispozici 512 MB operační paměti typu DDR3 a 8 GB úložného prostoru. Chybět nebude ani HDMI konektor a přední kamerka pro videohovory. Druhý tablet nese název Cruz T510 a kromě úhlopříčky displeje, která činí 9,7″ bude obsahovat totožnou výbavu jako jeho menší sourozenec. Oba modely budou využívat operační systém Android v nejnovější verzi 4.0 Ice Cream Sandwich. V tabletech bude předinstalovaná aplikace Amazon Appstore, skrze kterou bude možné stahovat další obsah v podobě her a aplikací. Oficiální představení, kde výrobce odhalí i zbylé parametry se uskuteční na veletrhu CES 2012, který startuje již 10. ledna v Las Vegas. -

Zdroj: VelocityMicro

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentářů

  1. Tomu říkám rozumná cena ;)

  2. Theresia (neregistrovaný)

    Celkem dobrý tablet :) – jak to tedy vypadá s jeho prodejem?? CES 2012 už přeci byl.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).