Domů » Bleskovky » Věděli jste, že na Android Auto můžete poslouchat rádia z GTA V?

Věděli jste, že na Android Auto můžete poslouchat rádia z GTA V?

Svět aplikací pro poslech hudby v autě v rámci navigační „appky“ Android Auto se rozrostl o překvapivého člena – aplikaci umožňující poslouchat rádia ze hry Grand Theft Auto V (tu si mimochodem do 21. května lze stáhnout zcela zdarma). Jejím tvůrcem je vývojář Tim Schubert, který pro Android Auto již dříve vytvořil populární hudební přehrávač Auri Music.

GTA V radia
Věděli jste, že díky nové aplikaci na Android Auto můžete poslouchat rádia z kultovní hry GTA V?

Pokud jste hit Rockstaru hráli, jistě nám dáte za pravdu, že rádia v něm jsou naprosto skvělá – nabízejí mnoho hudby různých žánrů, od rapu přes funk po experimentální elektronickou hudbu. Aplikaci je možné stahovat z této stránky (upozorňujeme nicméně, že Android Auto u nás zatím není oficiálně dostupné, takže neručíme za to, že aplikace bude fungovat).

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

3 komentářů

  1. Dnes už skoro všichni mají spotify a na spotify jsou taktéž rádio stanice z gta v a fungují.

    • Fakt? O tom jsem nevěděl, tak to si nahodím do auta. Díky za tip :) Android Auto bohužel moje kára nepodporuje.

  2. Já mám Android Auto na Google Play. Xperia XZ3 i starý Honor 8.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).