Domů » Bleskovky » Věděli jste, že na Android Auto můžete poslouchat rádia z GTA V?

Věděli jste, že na Android Auto můžete poslouchat rádia z GTA V?

Svět aplikací pro poslech hudby v autě v rámci navigační „appky“ Android Auto se rozrostl o překvapivého člena – aplikaci umožňující poslouchat rádia ze hry Grand Theft Auto V (tu si mimochodem do 21. května lze stáhnout zcela zdarma). Jejím tvůrcem je vývojář Tim Schubert, který pro Android Auto již dříve vytvořil populární hudební přehrávač Auri Music.

GTA V radia
Věděli jste, že díky nové aplikaci na Android Auto můžete poslouchat rádia z kultovní hry GTA V?

Pokud jste hit Rockstaru hráli, jistě nám dáte za pravdu, že rádia v něm jsou naprosto skvělá – nabízejí mnoho hudby různých žánrů, od rapu přes funk po experimentální elektronickou hudbu. Aplikaci je možné stahovat z této stránky (upozorňujeme nicméně, že Android Auto u nás zatím není oficiálně dostupné, takže neručíme za to, že aplikace bude fungovat).

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments