Nabídka, která se neodmíta. Stáhněte si GTA V zdarma

GTA 5 2

Včera jsme tu měli oznámení trilogie hry Mafia, v rámci které se dočkáme i remake nejoblíbenějšího prvního dílu (z něj jsem si také do titulku tohoto článku vypůjčil kus z původního názvu jedné z misí), a dnes tu máme další pecku, která potěší všechny hráče. Tedy minimálně ty, kteří už si GTA V v minulosti nekoupili.

GTA 5

V rámci speciální promoakce na Epic Games Store si totiž tuhle herní legendu můžete stáhnout zcela zdarma, a to až do 21. května. Pokud se o stažení budete pokoušet nyní, je velice pravděpodobné, že skončíte na stránce s chybovou hláškou, jelikož obchod Epic Games je extrémně přetížení. Jakmile ale „povolí“ prvotní nápor zájemců, budete si GTA V moci v klidu stáhnout.

Grand Theft Auto V Trailer

Na Steamu se GTA V prodává za 30 euro (cca 800 Kč) a obdobná je i cena na Alza.cz. Nabídka v rámci Epic Game Store je tedy extrémně lákavá. Pátý díl GTA je globálně druhou nejprodávanější hrou v historii, v loňském roce se dokonce stala v Evropě jedničkou, přestože byla vydána už v roce 2013. V průběhu let hra obdržela hromadu ocenění.

Potěšující je, že na Epic Store je ke stažení prémiová edice, která obsahuje jak kompletní příběh základní hry, tak i GTA Online, všechny existující upgrady a další obsah. Do GTA Online navíc dostanete 1 milion dolarů jako bonus. K získání hry je zapotřebí stáhnout si Epic Launcher, vytvořit si účet a zabezpečit jej dvoufaktorovou autentizací.

Ve slevě jsou i další tituly

Kromě GTA také můžete ušetřit na dalších hrách; se slevou až 50 procent například získáte hry Control, Red Dead Redemption 2, Borderlands či The Outer Worlds. Epic vám také dá kredit 10 dolarů v případě, že si zakoupíte hry za 15 dolarů a více.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku