TOPlist

Ve znamení rychlosti! Apple Watch 9 dostanou výkonnější procesor

silver aluminum case apple watch with white nike sport band
  • Příští generace Apple Watch přinese zcela nový čip
  • Má být postaven na procesoru A15 a přinese mnohem více výkonu 
  • Více informací se snad dozvíme na začátku června 

V otázce čipu se toho u posledních generací Apple Watch příliš mnoho nezměnilo. Procesor S7 byl velmi podobný předchozí generaci S6 a později z něj vyšel aktuální čip S8 použitý u loňského modelu populárních hodinek. Podle agentury Bloomberg bychom se zásadních změn měli dočkat u připravovaných Apple Watch (Series) 9, které mají přijít za několik měsíců.

Mark Gurman uvedl, že nový čip má být postaven na SoC A15, což je model, který pohání iPhone 13. Zatím ale nevíme, kolik výkonu navíc Apple Watch dostanou. Výměna této důležité komponenty by mohla přinést také delší výdrž, po které mnoho uživatelů již delší dobu volá.apple watch series 8 recenzeNepřehlédněte

Recenze Apple Watch Series 8: stále stejné, stále dobré?

Vývojářská konference WWDC23 se bude konat 5. až 9. června a očekává se, že spolu s odhalením systému watchOS 10 se dozvíme také některé nové informace ohledně deváté generace chytrých hodinek. Na oficiální představení si ale ještě pár měsíců počkáme.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku Adam Bělunek
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku