Domů » Bleskovky » Ve Velké Británii už je možné předobjednat BlackBerry Q10

Ve Velké Británii už je možné předobjednat BlackBerry Q10

BlackBerry Q10 je nyní možné předobjednat ve Velké Británii. Jedná se o variantu, která není blokovaná na žádného operátora. První QWERTY zařízení s Blackberry 10 by mělo být skladem 26. dubna. Jedná se sice o relativně vzdálené datum, pro zájemce, kteří chtějí být mezi prvními vlastníky, se jistě jedná o skvělou příležitost.

 

Q10 je dostupné za cenu 530 liber, což je zhruba 16 000 korun bez daně. Zařízení tedy rozhodně není levné, ale pokud chcete moderní telefon s QWERTY klávesnicí, jsou vaše možnosti velmi limitované. Velká Británie bude, podobně jako v případě dotykového Z10, první zemí, kde se telefon začne prodávat. Následovat by měly Spojené Státy. Jak víme, ze zkušeností s LG Nexus 4 a BlackBerry Z10, nechat si poslat  zařízení z Velké Británie není příliš složité, obzvlášť když na našem trhu zřejmě nebude možný nákup v rozumném časovém horizontu. 

David Podzimek

7 komentářů

 1. Škoda, že ještě nevíme z jakého materiálu budou záda Q10 :-) ?

  Hodně jsem se těšil na Q10 na tu klávesnici, ale nějak se mi Z10 začíná dostávat pod kůži , hlavně ta klávesnice a velký displej, který by mi asi u Q10 chyběl. Ale to neznamená, že bych Q10 nevyzkoušel :-)

 2. johny (neregistrovaný)

  To posledni co mi zajima je jaky to ma zada. Daleko vic mi zajima jak na tom pobezi emulovane aplikace a aplikace pro Z10

  • michal (neregistrovaný)

   zdary hele tak mam Z10 tak tejden v bílé verzi … emulované aplikace tam běží ale ne všechny :-/

 3. Pepa (neregistrovaný)

  Hele nechte toho s těma zprávama o Q10, jen to vidím tak už mám poslintanou klávesnici a dost těžko se to zastavuje :D :D

 4. Martin II (neregistrovaný)

  Uz som kupoval z tej stranky nieco ine na predobjednavku. Skutocna cena bola vyssia ako ta predobjednavkova. Len upozornujem na fakt ze na tu uvedenu cenu sa neda vobec spoliehat. Samotna firma sa spravala korektne, ked prisli realne kusy a ceny, tak mi poslala mail s moznostou odstupenia od kseftu.

 5. teekey (neregistrovaný)

  Cena Z10 uz pekne pada a na eBay se da poridit i za 10k. Vanoce jsou sice jeste daleko, ale Q10 by tuto cenovou krivku mohlo kopirovat :-)

 6. TZ (neregistrovaný)

  KDE JE MOJE Q10?!!!!!! Proč to tak neskutečně dlouho trvá??…dávám jim měsíc pak to bojkotuju..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).