Vánoční zlevnění Motoroly MPx220

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Sleva !!!Pokud si ještě pamatujete šílenství kolem Motoroly MPx200, které loni touto dobou panovalo díky spadnutí její ceny na hranici 5000 kč pak vězte, že Motorola pro letošní Vánoce připravila stejnou akci a rozhodla se zlevnit novější model MPx220, který během posledních dnů spadl na cenovou hranici 6300 korun, což je jistě skvělá zpráva a zároveň velmi dobrý tip na vánoční dárek. Původní cena Motoroly MPx220 se pohybovala nad hranicí 11000 kč a tahle sleva určitě vyrazila dech všem, kteří o tomto véčkovém smartphonu uvažovali a myslím, že teď už mají jasno :-)

Pokud kolem MPx220 zavládne podobné šílenství, jako loni kolem Mpx200, můžeme se v prvních týdnech dočkat vyprodaných e-shopů a než dorazí další dodávky od výrobce, může být MPx220 nedostatkovým zbožím.

Na internetovém obchodě Cybex.cz je MPx220 nabízena za 6391 kč s DPH, bohužel však není známa doba, kdy bude zařízení opět dostupné na jejich skladě. Na NovyMobil.cz je cena ještě o několik desítek korun nižší (6305,- vč. DPH), avšak zboží také není skladem. Nezbývá tedy než čekat, až se sklady opět naplní a my budeme moci přivítat další uživatele platformy Windows Mobile.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku