TOPlist

Vánoční soutěž: Vyhrajte HTC HD2 nebo Sony Ericsson Xperia X1

Prosinec je tu a Vánoce nám co nevidět zaklepou na dveře. Ve spolupráci s internetovým obchodem ATmobil.cz jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete získat výkonný komunikátor HTC HD2 nebo oblíbený Sony Ericsson Xperia X1.

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá, stačí pouze e-mailem odpovědět na tři soutěžní otázky a následně už jen čekat, zda nevylosujeme právě vás. Soutěž probíhá od 3.12. do 24.12.2009. Jak jsme již avizovali v perexu, soutěžit se bude o komunikátory HTC HD2 a SE Xperia X1. HD2 je první Windows Mobile zařízení s kapacitním displejem, navíc se může pochlubit celou řadou pokročilých technologií a rychlým 1 GHz procesorem nebo 448 MB operační paměti RAM. Xperia X1 nepatří mezi úplné novinky, nicméně se jedná o velmi zajímavý telefon s výsuvnou QWERTY klávesnicí, jemným WVGA displejem, GPS navigací a 528 MHz procesorem. To zní lákavě, co říkáte? Abyste jedno z uvedených zařízení získali, stačí správně odpovědět na uvedené otázky a pak už jen mít trochu štěstí při losování.

Ceny
1. cena: HTC HD2
2. cena: Sony Ericsson Xperia X1
3. cena: 10% sleva na nákup mobilního telefonu v internetovém obchodě ATmobil.cz
Informace: Vzhledem k datu ukončení soutěže a vánočním svátkům budou výhercům ceny na 1. a 2. místě doručeny až v průběhu měsíce ledna.

- -

Soutěžní otázky
1. V hlavičce internetového obchodu ATmobil.cz se na obrázku nachází několik telefonů a nás zajímá název toho, který je vybavený systémem Windows Mobile?
a) HTC Universal
b) Nokia 6300
c) Sony Ericsson Xperia X1

2. Který komunikátor se systémem Windows Mobile nabídl jako první kapacitní displej?
a) Samsung OmniaPro B7610
b) HTC HD2
c) Toshiba TG01

3. Který z uvedených systému nespadá do kategorie „operační systém pro mobilní telefon“?
a) Windows XP
b) Android
c) webOs

Správné odpovědi zasílejte na e-mail soutez(zavinac)smartmania(tecka)cz ve tvaru 1x, 2x, 3x, kde “x“ nahraďte správnou odpovědí pro danou otázku. 25.12.2009 budeme tři šťastlivce kontaktovat e-mailem. Soutěže se mohou zúčastnit čtenáři z České republiky i Slovenska. Uživatelé, kteří budou odesílat odpovědi duplicitně svoji šanci na výhru nezvýší, naopak budou ze soutěže ihned vyřazeni. Každý může do soutěže hlasovat pouze z jedné e-mailové adresy. Přejeme vám hodně štěstí :-)

Soutěž byla ukončena, výhercům gratulujeme :-)

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku