Domů » Články » Vánoční firemní večírky bez starostí! Sledujte aplikací příjezd svého taxi a dejte si v klidu další drink…

Vánoční firemní večírky bez starostí! Sledujte aplikací příjezd svého taxi a dejte si v klidu další drink…

Prosinec je plný firemních večírků, rodinných sešlostí a vánočních nákupů. Také je to doba, kdy se hojně využívá odvoz vozem taxi. A proto vám přinášíme tip na jednoduchou mobilní aplikaci, pomocí které můžete sledovat příjezd svého taxi a snadno komunikovat s jeho řidičem.

Jistě znáte situaci, kdy jste na firemním večírku a se značnou únavou si potřebujete zavolat taxi. Největší pražský taxi dispečink AAA TAXI (okolo 1200 smluvních vozů) nabízí zdarma aplikaci, která vám dokáže snadno pomoct a ochránit vás před nepříjemnostmi s cenou odvozu či zapomenutými věcmi.

Objednání do 5 vteřin a bez poplatků

Díky lokalizačním funkcím dnešních telefonů aplikace ihned ukáže polohu uživatele. Na uživateli tedy je pouze stisknout tlačítko „OBJEDNAT“ a algoritmus dispečinku mu ihned vybere nejvhodnější vůz. Tím odpadají poplatky za telefonní hovor, čekání na spojení s dispečinkem nebo čekání na výběr vozu dispečerkou.

 

Hlídání ceny

Pokud uživatel do aplikace zadá i cílové místo, zobrazí se mu orientační cena jeho trasy, ještě než uskuteční jízdu. Pokud po jízdě nebude spokojen s řidičovou cenou, orientační cena mu napoví, zda je v právu. V případě reklamace může využít dispečink na rozdíl od toho, když si vezme taxi pouhým mávnutím na ulici. To samé platí i pro ztracené věci ve voze, jelikož na řidiče mít kontakt asi nebude.

Sleduj svého taxikáře

Nejatraktivnější funkcí je vizuální znázornění pohybu objednaného taxíku po mapě. Tak má uživatel, společně s aktuálním časovým údajem dojezdu, jasný přehled o zbývajícím čase do příjezdu jeho vozu. Aplikace ihned informuje, jakmile taxi dorazí na místo, a dává uživateli možnost sdělit, za jak dlouho se s řidičem setkají. Tak si může dát ještě jednu skleničku, aniž by přišel o svůj vůz. K tomu slouží i identifikační kód, kterým se uživatel u řidiče prokazuje.

 

Zdarma nejen pro iOS a Android

Aplikace AAA TAXI je dostupná nejen na operační systémy Android a iOS (Apple), ale i na jakoukoliv další platformu disponující připojením k internetu a internetovým prohlížečem. Aplikaci tedy můžete použít na mobilních telefonech, tabletech, laptopech ale i stolních PC. Majitelé Android zařízení aplikaci zdarma stáhnout na Google Play, majitelé iOS na Apple AppStore. Ostatní, včetně prvně zmíněných, si mohou aplikaci spustit ve webovém prohlížeči z adresy www.aaataxi.cz.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).