Sledujte nás na YouTube

V prosinci se v Praze uskuteční první Windows Phone hackathon

Microsoft společně s Nokií připravili pro všechny zájemce programátorský maratón – hackathon, který se bude konat 8. a 9. prosince v prostorách TechSquare v Praze. Bude se jednat o soutěž v „rychlém programování“ a cílem bude vyvinout aplikaci v prostředí Microsoft Silverlight, Microsoft XNA nebo Nokia Qt framework na stanovené téma v daném čase. Cílovými platformami budou Windows Phone, Symbian^3 a MeeGo.

-

Hackathon je idální příležitostí pro začínající programátory, kterým může pomoci s zviditelněním. Navíc si společně s ostatními můžete vyměnit zajímavé zkušenosti a probrat novinky z této oblasti. Pokud vás akce zaujala, nezapomeňte si do kalendáře vyznačit termín 8. a 9. prosince (čtvrtek & pátek) a určitě přijdťe. A kdyby vám náhodou Praha nevyhovovala, můžete se těšit na podobnout akci v lednu v Brně. Další informace o hackathonu najdete na adrese hackathon.cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *