Domů » Bleskovky » Uživatelsky modifikovaný Samsung Galaxy Note II nabídne obří baterii a 288GB úložiště

Uživatelsky modifikovaný Samsung Galaxy Note II nabídne obří baterii a 288GB úložiště

Samsung Galaxy Note II (recenze) je pořádně velké zařízení, avšak relativně tenké. To se rozhodl změnit jeden z majitelů a několikanásobně zvětšil tloušťku svého Galaxy Note II přidáním mnohem větší baterie a rozšířením volné paměti. Pokud máme být konkrétnější, pak je řeč o paměťové kartě SDXC Lexar s kapacitou 256 GB v ceně 999 USD (cca 20 120 Kč) a 8500mAh baterii v hodnotě 17 USD (cca 340 Kč).

  

Do nákladů ještě musíme započítat adaptér SD => microSD, který přišel na dalších 27 USD (cca 540 Kč) a samozřejmě také samotný smartphone (mimochodem, jde o verzi se dvěma sloty na SIM kartu). Velká baterie s nevzhledným modifikovaným zadním krytem byla nakonec nahrazena pouzdrem Zerolemon s integrovaným 9300mAh akumulátorem, které je možné zakoupit za 45 USD (cca 905 Kč) na ebay.com

  

Pokud byste se o úpravě chtěli dozvědět víc, pak vás odkážeme na přísušnou diskuzi na fóru Xda-developers.comByli byste ochotní akceptovat tak enormní tloušťku, pokud by byla odměněna obří několikadenní výdrží?


Stav po přidání pouzdra Zerolemon case s 9300mAh integrovanou baterií

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Za určitých předpokladů možná jo, ale je to monstrum… spíš by stačil nějaký rozumný kompromis,,, kapacita baterky tak jednou tolik… a ta paměťovka to je taky slušný nářez,,, to by mě zajímalo co na ní všechno má… a hlavně jestli to šlape…

  2. A k čemu je to dobré? Místo dlažebních kostek na demonstrace?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).