Domů » Články » Užitečná aplikace pro čtenáře: AllReader + (Smartphone)

Užitečná aplikace pro čtenáře: AllReader + (Smartphone)

AllReader +AllReader + je užitečná aplikace pro všechny, kteří si ve svém smartphonu čtou elektronické knihy či jiné textové dokumenty. Výrobce programu, ShapeServices, do AllReadera zakomponovali podporu několika textových formátů a vy si tak můžete číst ze souborů s příponou TXT, HTML, RTF, FB2, TCR či PDB.

Aplikace nabízí možnost zobrazit text ve Fullscreen módu či otáčet displejem o 90, 180 a 270 stupňů, takže si text snadno přizpůsobíte svým požadavkům. Podpora záložek je samozřejmostí a jistě potěší podpora tzv. Day&Night profilu, kdy se vám mění barvy textu a podkladu v závislosti na tom, zda je den či noc.

Demoverzi stahujte z naší Download sekce, plná verze je pak k dostání na Handandgo.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).