Domů » Bleskovky » Už dnes v 16:00: sledujte českou online premiéru Realme 8 a Realme 8 Pro

Už dnes v 16:00: sledujte českou online premiéru Realme 8 a Realme 8 Pro

Své jarní novinky už představila celá řada výrobců a Realme určitě nemůže chybět. Na dnešní tiskové konferenci chce čínský výrobce odhalit nástupce velmi povedeného modelu Realme 7, kterého jsme v recenzi poměrně chválili. Následníka se dočká také vybavenější Realme 7 Pro, takže obměna střední třídy bude kompletní.

Realme 8 Pro
Realme 8 Pro

Realme 8 Pro se už oficiálně představilo, nicméně ne pro náš trh. Parametry tak víceméně známe – mezi hlavní lákadla patří hlavní 108Mpx fotoaparát a rychlé 50W nabíjení, díky kterému 4 500mAh akumulátor z nuly na sto dobijete za pouhých 48 minut (výrobce udává o minutu méně, nicméně já při třech nabíjeních vždy dosáhl na o minutu delší výsledek). Už po 17 minutách na nabíječce se se dostanete na 50% úroveň nabití.

HURÁ STREAM #131 Realme 8 a Realme 8 Pro se speciálními hosty!

Nepřehlédněte – Realme 8 Pro se 108Mpx fotoaparátem oficiálně. Nabijete jej za 48 minut

Ve streamu, který proběhne dnes v 16:00, se nicméně ukáže také Realme 8, přímý nástupce Realme 7. Po skončení přenosu vám přineseme nejen naše první dojmy, české ceny a dostupnost. Brzy se můžete těšit také na recenzi, neboť Realme 8 Pro už nějakou chvíli v redakci testujeme.

Ve spolupráci s českým zastoupením Realme jsme pro vás připravili soutěž právě o smartphone Realme 8 Pro. Večer se dozvíte více, tak nás nezapomeňte sledovat.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. jo tohle divadlo určitě budu sledovat. podplacenej Hudec co si nechá platit za každou recenzi a další dva youtube kašpaři. díky ale nemám zájem a nechápu proč se Realme paktuje zrovna snima

  2. Tten stream byl totální česká šaškárna. Pánové tam tlachali naprosto o kravinách, youtuber se tam rozplýval nad tím že má telefon tvrzený sklo. Po 10 minutách jsem přestal sledovat. By se měli poučit jak děla streamy třeba český Xiaomi, ale tohle je jen ostuda pro realme.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).