Update na Windows Phone 7.8 dorazí nejdříve v lednu 2013

Microsoft dnes oficiálně uvedl operační systém Windows Phone 8 na český trh. Podrobný článek o novinkách v systému pro vás připravujeme, informací je skutečně hodně, nicméně spousta z vás redakční poštu plnila dotazy, jak to bude s dostupností aktualizace na Windows Phone 7.8 pro současné modely?


Současné telefony si na Windows Phone 7.8 budou ještě několik měsíců muset počkat. Pro ty, kdo již čekání nemohou vydržet, se nabízí možnost aktualizace na neoficiální verzi ROM prostřednictvím Xda-developers či našeho SmartServisu

Bohužel pro vás nemáme příliš dobrou zprávu, update na Windows Phone 7.8 letos nedorazí, s největší pravděpodobností se dočkáme až v průběhu ledna či února příštího roku. Microsoft tuto prodlevu zdůvodňuje tím, že většina telefonů pochází z distribucí operátorů, kteří by update systému do Vánoc nestihli otestovat, a tak se vydání dočkáme až na začátku příštího roku, a bohužel to platí i pro telefony z volného prodeje.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku