Domů » Bleskovky » Unikly fotografie supertenkého Huawei P6-UO6: Má jen 6,18 mm

Unikly fotografie supertenkého Huawei P6-UO6: Má jen 6,18 mm

Nedávno se na internetu objevily fotografie neznámého zařízení, které je nakonec podle zdroje novinkou připravovanou čínskou společností Huawei. S označením Huawei P6-UO6 se blíží supertenký smartphone, který si má v tenkosti hravě poradit i s nejnovějším iPhonem. Dle měření má totiž novinka měřit pouze 6,18 mm. Pro porovnání, již zmíněný iPhone 5 má 7,6 mm. Huawei P6-UO6 tak jasně míří dobýt přívlastek „nejtenčí smartphone na světě“. S největší pravděpodobností se jedná o jeden z modelů řady P (supertenkých telefonů), kterou čínský výrobce již nějakou dobu propaguje.

  

Bližší informace zatím nejsou dostupné, uvidíme tedy, jak nakonec vše dopadne a zda se v dohledné době dočkáme i dalších  úniků.

Miroslav Václavík

6 komentářů

 1. huraaaa,pretekaju sa nie i milimetre,ale o stotiny milimetra….v beznom uzivani nerozoznatelny udaj…

  • Sandak (neregistrovaný)

   Přeci jen když si přečteš nadpis jen 6,18 vypadá to lépe než 6,2 :) všechno je to jen marketing jak z lidí vytáhnout peníze :)

 2. David Podzimek

  Až moc mi připomíná prvky iPhone 4(S)

 3. Stále více se míjím s „moderními“ parametry podobných přístrojů, těžko říci, kde je chyba (nechce se mi ji jednoznačně přiřknout na mou stranu).

  „…již čínský výrobce nějakou tu dobu teasuje“, zkusil bych se přimluvit za maximální užívání češtiny….

 4. lister0 (neregistrovaný)

  Tenký sice je, ale taky nudný…bohužel.

 5. teekey (neregistrovaný)

  Alcatel One Touch Idol Ultra s šířkou 6.45mm

  [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).