Trio nových Maců na cestě. Apple chce kompletně odříznout Intel

imac 2021 clanek

Jarní konference Applu je už nejspíš za dveřmi – spekuluje se o datu 8. března. Stále však visí ve vzduchu, jakých nových produktů se od firmy s nakousnutým jablkem ve znaku dočkáme. Jednou z pravděpodobných možností je například omlazená verze cenově dostupného iPhonu SE či většího iMacu s 27” displejem.

tim cook spring loaded event
Od nadcházející konference očekávají novináři i analytici velkou nálož novinek

Právě na nové počítače s operačním systémem macOS Monterey čeká celá řada zájemců. Server Consomac totiž upozornil na registraci hned tří nových Maců s označením A2615, A2686 a A2681. Z certifikace u Eurasijské ekonomické komise jsme se bohužel nedozvěděli žádné konkrétnější informace, nicméně minulý měsíc Apple v této databázi zaregistroval i několik produktů, které by podle spekulací měly být různé konfigurace páté generace iPadu Air a třetí generace iPhonu SE.iMac Pro 2022 27 and 24 iMacNepřehlédněte

Gurman z Bloombergu: Apple letos představí nový iMac Pro a nové AirPody

Apple nicméně více pálí, že v rámci jeho portfolia zbývá omladit několik Maců, které se ještě stále prodávají s procesory od Intelu, nebo už se prodávají příliš dlouho. Aktuálně se v kuloárech hovoří o větším 27” iMacu, novém Macu mini a redesignovaném MacBooku Air, přičemž všechny by měly dostat nové čipsety z dílny Applu. Před týdnem se svou trochou do mlýna přispěl i známý novinář Mark Gurman z Bloombergu, který v letošním roce očekává rovnou čtyři zařízení s macOS.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku