Domů » Články » Treo Lennon: Další Palm s Windows Mobile

Treo Lennon: Další Palm s Windows Mobile

Palm LennonLennon je kódové označení pro chystané zařízení z rodiny Palm Treo. Bude se jednat o zatím druhý Palm s operačním systémem Windows Mobile 5.0 – půjde o vylepšeného nástupce Palmu Treo 700w. Lennon bude mít integrovanou anténu, kromě klasických GSM sítí by měl podporovat i UMTS a EDGE třídy 10. Chybět pravděpodobně nebude ani podpora Wi-Fi nebo Bluetooth.

Jako první by tento model měl nabídnout americký operátor Cingular. Ten však provozuje UMTS v pásmech 850 a 1900 MHz, ale v Evropě používáme pro UMTS pásmo 2100 Mhz. Zůstává tedy otázkou, zda bude nový Palm Lennon podporovat obě pásma, případně zda se setkáme se dvěma verzemi tohoto modelu. Žádné další informace a ani předběžné datum uvedení do prodeje nejsou v tuto chvíli známy.

obrazek

Zdroj: Engadget Mobile

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. No i kdyby to byla pravda, tak vsechno je to pekne, ale at tomu daji cokoliv, tak stejne to nakonec zabijou displejem 240×240

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).