Treo Lennon: Další Palm s Windows Mobile

Palm LennonLennon je kódové označení pro chystané zařízení z rodiny Palm Treo. Bude se jednat o zatím druhý Palm s operačním systémem Windows Mobile 5.0 – půjde o vylepšeného nástupce Palmu Treo 700w. Lennon bude mít integrovanou anténu, kromě klasických GSM sítí by měl podporovat i UMTS a EDGE třídy 10. Chybět pravděpodobně nebude ani podpora Wi-Fi nebo Bluetooth.

Jako první by tento model měl nabídnout americký operátor Cingular. Ten však provozuje UMTS v pásmech 850 a 1900 MHz, ale v Evropě používáme pro UMTS pásmo 2100 Mhz. Zůstává tedy otázkou, zda bude nový Palm Lennon podporovat obě pásma, případně zda se setkáme se dvěma verzemi tohoto modelu. Žádné další informace a ani předběžné datum uvedení do prodeje nejsou v tuto chvíli známy.

obrazek

Zdroj: Engadget Mobile

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Kato (neregistrovaný)

    No i kdyby to byla pravda, tak vsechno je to pekne, ale at tomu daji cokoliv, tak stejne to nakonec zabijou displejem 240×240

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *