Domů » Bleskovky » Total Commander pro Android ve finální verzi (freeware)

Total Commander pro Android ve finální verzi (freeware)

Na Google Play je k dispozici finální verze oblíbeného správce souborů Total Commander, který vychází z desktopového předchůdce. Total Commander kdysi kraloval také na Windows Mobile, kde byl vůbec nejpoužívanějším správcem souborů právě pro svou komplexnost a užitečné funkce.

 

Jinak tomu není ani na Androidu a kromě základní práce se soubory a složkami program zvládne třeba odesílání přes Bluetooth, kompresi a dekompresi ZIP souborů (+unRAR), vyhledávání, zobrazování miniatur a pomocí bezplatných pluginů můžete přidat další možnosti; k dispozici je například WebDAV pluginLAN plugin nebo oblíbený FTP plugin. Příjemným bonusem je přítomnost české a slovenské lokalizace. Vypadá to, že ASTRO File Manager dostává pořádnou konkurenci.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. MoB (neregistrovaný)

    Jde to, ale grafika je strašná a na Marketu (bléé Google Play) se dají najít i menší, hezčí, a přinejmenším stejně funkční… teď používám ES File Explorer a nemůžu říct, že by byl výrazně horší, ani lepší… prostě teď je TC jenom jeden z mnoha.

    • Souhlasím, ta grafika by potřebovala trochu vylepšit… vypadá trochu „podčasově“ :)

    • aaale, ved aj pc verzia TC vyzera ako z doby Win98 :) Uz len pre tu nostalgiu to prave skusam, pripadne casom vymenim za Astro :)

  2. TC som pouzival,ale nahradil som ho Solid explorerom.Luxusne presuvanie, proste presuniete prstom ikonu do druheho okna, a ma vsetko podstatne, hlavne UI je pre mna super. [odkaz].

  3. U TC oceňuji klasickou práci, dvě okna, obnovení, přípony,… V TC (apod.) se pohybuji už od dob DOSu, nějak se mi nechce si zvykat na ty „novoty“:-)

  4. tak tak, pouzivam TC od vydani prvnich RC verzi, takze u nej urcite zustanu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).