Total Commander pro Android ve finální verzi (freeware)

Na Google Play je k dispozici finální verze oblíbeného správce souborů Total Commander, který vychází z desktopového předchůdce. Total Commander kdysi kraloval také na Windows Mobile, kde byl vůbec nejpoužívanějším správcem souborů právě pro svou komplexnost a užitečné funkce.

 

Jinak tomu není ani na Androidu a kromě základní práce se soubory a složkami program zvládne třeba odesílání přes Bluetooth, kompresi a dekompresi ZIP souborů (+unRAR), vyhledávání, zobrazování miniatur a pomocí bezplatných pluginů můžete přidat další možnosti; k dispozici je například WebDAV pluginLAN plugin nebo oblíbený FTP plugin. Příjemným bonusem je přítomnost české a slovenské lokalizace. Vypadá to, že ASTRO File Manager dostává pořádnou konkurenci.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. MoB (neregistrovaný)

  Jde to, ale grafika je strašná a na Marketu (bléé Google Play) se dají najít i menší, hezčí, a přinejmenším stejně funkční… teď používám ES File Explorer a nemůžu říct, že by byl výrazně horší, ani lepší… prostě teď je TC jenom jeden z mnoha.

 2. radospol (neregistrovaný)

  TC som pouzival,ale nahradil som ho Solid explorerom.Luxusne presuvanie, proste presuniete prstom ikonu do druheho okna, a ma vsetko podstatne, hlavne UI je pre mna super. [odkaz].

 3. uni (neregistrovaný)

  U TC oceňuji klasickou práci, dvě okna, obnovení, přípony,… V TC (apod.) se pohybuji už od dob DOSu, nějak se mi nechce si zvykat na ty „novoty“:-)

 4. Pipa (neregistrovaný)

  tak tak, pouzivam TC od vydani prvnich RC verzi, takze u nej urcite zustanu

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *