Domů » Články » Total Commander 2.5beta pro Smartphone a PocketPC

Total Commander 2.5beta pro Smartphone a PocketPC

Total Commander 2.5Při prohlížení oficiálních stránek programu Total Commander jsem narazil na novou verzi programu pro Smartphone a PocketPC zařízení. Jedná se o betaverzi 2.5, která přináší řadu vylepšení a novinek.

Autor programu předělal jádro programu pro lepší práci v operačním systému Windows Mobile 5.0, přidána byla i podpora ovládání přes systémové SoftKeys. Nyní si také můžete asociovat programy pro otevírání různých typů souborů. Konečně je také možné odesílat soubory přes Bluetooth u zařízení s Microsoft BT Stackem. Drobných úprav se dočkal integrovaný FTP klient a editor registrů. Konkrétně u FTP byla přidána podpora zobrazování souborů větších než 4GB, u editoru registrů bylo vylepšeno vyhledávání. Optimalizováno bylo také zobrazování na VGA displejích v landscape režimu.

Total Commander je plně lokalizovaný do češtiny a je šířený jako freeware. Verzi pro Smartphone telefony stahujte zde, verzi pro PocketPC zde. Další informace naleznete na oficiálních stránkách programu – http://ghisler.com

1 2

3

Tip: Klikněte na obrázek pro zobrazení jeho plné velikosti

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. u souboru, ktery chces asociovat, zvol z nabidky Vlastnosti, pak se prepnes na zalozku Asociace a tam si to nastavis…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).