Domů » Bleskovky » Toshiba Regza T-02D: 13Mpx obr s Androidem pro Japonsko

Toshiba Regza T-02D: 13Mpx obr s Androidem pro Japonsko

Japonský trh se může těšit na další zajímavý smartphone a my ve zbytku světa můžeme opět tiše závidět. Toshiba zde prostřednictvím operátora NTT Docomo od 26. července začne prodávat smartphone modelové řady Regza s označením T-02D, jehož největším lákadlem má být 13,1Mpx fotoaparát s CMOS snímačem Exmor R. Fotoaparát dokáže pořizovat snímky s maximální hodnotou ISO 25 600; tento parametr telefonu mohou závidět i některé zrcadlovky. Otázkou ale zůstává, jak kvalitní fotografie při takto vysokém ISO budou a v tomhle případě se tedy jedná spíše o marketingové lákadlo na Japonce.

  

Slušně působí i další hardwarové parametry – o zobrazování se postará 4,3″ qHD displej (AMOLED plus) a výkon dodá dvoujádrový procesor s taktem 1,5 GHz (pravděpodobně od Qualcommu). Nezapomnělo se ani na podporu LTE sítí a poměrně překvapivá je celková hmotnost telefonu (139 gramů). Nesmíme také zapomenout na fakt, že telefon je voděodolný a prachuvzdorný (IPX5/8). Je škoda, že se Toshiba podobné modely nenabízí na evropském trhu – zájem by zde určitě byl, nebo se pleteme?

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. A kdepak se nám povalují Panasonici, když vloni zahájili invazi na tu Evropu…

  2. Tož má pravdu ten hoch ! to je dobrá připomínka !

  3. Vidím růžovou Xperii. Takže za sebe říkám, že to na evropském trhu nepotřebuji, že už to tu mám.

    • Souhlasím s Tebou, ale ještě více mi připomíná konkrétně Sony Ericsson Satio :D

  4. ISO 25 600? Tak o bych chtěl vidět tu kvalitu teda :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).