Domů » Bleskovky » Toshiba do Berlína přivezla řešení pro snadné nabíjení a zálohování telefonu

Toshiba do Berlína přivezla řešení pro snadné nabíjení a zálohování telefonu

Toshiba v Berlíně představí nové zařízení, které zároveň umožňí zálohovat a nabíjet smartphony s Androidem. Kromě zálohování dat nabídne Toshiba také speciální funkci pro zjednodušení přenosu dat mezi zařízeními, což využijí především uživatelé, kteří přecházejí ze starého telefonu na nový.

Toshiba_IFA2016-Preview_product-dummy_01

Proces zálohování a přenosu dat ze starého telefonu bude zajišťovat speciální aplikace pro operační systém Android. „Nabíječka“ bude dále vybavena jedním USB-A a USB-C konektorem pro případné propojení s počítačem. Uvedení produktu na trh je naplánováno až na příští rok a více informací o něm výrobce zatím neprozradil, nicméně prototyp má být k vidění na veletrhu IFA.

Toshiba_IFA2016-Preview_product-dummy_03-593x400@2x

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Hmm hmm, ta nutnost připojení konektoru to tak nějak celé zabíjí. V zásadě nic, co by TouchWiz, iTunes App, apod. vlastně nedělalo pár let.

  2. lerion (neregistrovaný)

    Prijit toto v roce 2006, jiste to bude hodne zajimava vec. Dnes v dobe cloudu, bezdratove synchronizace a indukcniho nabijeni mi to prijde jako velka opicarna.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).