Sledujte nás na YouTube

Toshiba do Berlína přivezla řešení pro snadné nabíjení a zálohování telefonu

Toshiba v Berlíně představí nové zařízení, které zároveň umožňí zálohovat a nabíjet smartphony s Androidem. Kromě zálohování dat nabídne Toshiba také speciální funkci pro zjednodušení přenosu dat mezi zařízeními, což využijí především uživatelé, kteří přecházejí ze starého telefonu na nový.

Toshiba_IFA2016-Preview_product-dummy_01

Proces zálohování a přenosu dat ze starého telefonu bude zajišťovat speciální aplikace pro operační systém Android. „Nabíječka“ bude dále vybavena jedním USB-A a USB-C konektorem pro případné propojení s počítačem. Uvedení produktu na trh je naplánováno až na příští rok a více informací o něm výrobce zatím neprozradil, nicméně prototyp má být k vidění na veletrhu IFA.

Toshiba_IFA2016-Preview_product-dummy_03-593x400@2x

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

2 komentáře

  1. Hmm hmm, ta nutnost připojení konektoru to tak nějak celé zabíjí. V zásadě nic, co by TouchWiz, iTunes App, apod. vlastně nedělalo pár let.

  2. lerion (neregistrovaný)

    Prijit toto v roce 2006, jiste to bude hodne zajimava vec. Dnes v dobe cloudu, bezdratove synchronizace a indukcniho nabijeni mi to prijde jako velka opicarna.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *