Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Toshiba AT330: 13,3″ displej, NVidia Tegra 3 a Android 4.0

Toshiba AT330: 13,3″ displej, NVidia Tegra 3 a Android 4.0

Toshiba v lednu na veletrhu CES 2012 v Las Vegas vystavovala nefunkční maketu tabletu s úhlopříčkou displeje 13,3″ a vůbec se nevědělo, zda se někdy zařízení s takto velkým displejem skutečně dočkáme; Toshiba v té době vyhodnocovala reakce návštěvníků a zdá se, že tenhle model nakonec půjde do výroby. Dokonce už má i své označení – Toshiba AT330 je poháněna čipem NVidia Tegra 3, na zadní straně najdeme 5Mpx fotoaparát a nad displejem pak 1,3Mpx kamerku pro videohovory. Chybět nebude ani slot na klasické SD karty.

   

Rozlišení třináctipalcového displeje by mělo být 1920×1080 px. Další specifikace nejsou v tuto chvíli známy, počkat si budeme muset i na termín uvedení na trh, který si výrobce zatím nechává pro sebe.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. Ghost13X (neregistrovaný)

    Nevíte někdo kdy se má na trhu objevit přibližně Toshiba AT270?

  2. Goodhoko (neregistrovaný)

    Tak toto je můj vysněný tablet, nevadilo by mi ani 15 palců :). Ještě by to chtělo minimálně takové rozlišení jako ,,The new Ipad.“ A jdu do toho.

  3. Hr3bec; (neregistrovaný)

    Tak jako mi u telefonu vyhovují větší úhlopříčky od 4.5″ tak tohle vítám s nadšením. Myslím, že 13.3″ je ideální kompromis mezi už docela velkou 15″kou a klasickou 10ti a navíc ty konektory :-). Za mě palec určitě nahoru…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel