Domů » Bleskovky » Tmavý režim až po osmé hodině večerní? Android 11 má dostat novou funkci

Tmavý režim až po osmé hodině večerní? Android 11 má dostat novou funkci

Android 10 se zatím usadit na hrstce zařízení, v Google ale již pracují na příští verzi, která bude pravděpodobně odhalena na tradiční jarní vývojářské konferenci I/O. Komunita na XDA-Developers postupně zjišťuje na jaké novinky se můžeme těšit – kromě udržování Bluetooth spojení v režimu letadlo nás čeká i plánovač aktivace tmavého režimu.

dark mode

Tmavý režim šetří nejen displej, ale také oči uživatele, zejména ve večerních hodinách. Google Mapy se při navigování umí přepnout do tmavého režimu po západu slunce, v příští verzi Androidu by měla být tato funkce volitelná na úrovni celého systému. Google se prý chystal plánovač tmavého režimu přidat už do Androidu 10, ovšem kvůli nekompatibilitě aplikací od tohoto kroku ustoupil. Problémy se ale prý již podařilo vyřešit, a tak Google nic nebrání plánovač do systému přidat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tercius
Uživatel
tercius
Offline

Co to je za aplikaciu na ilustracnom obrazku?

prcko
Uživatel
prcko
Offline

Google poznámky

SLOVovca
Anonym
SLOVovca
Offline

Google Keep

PetrV
Uživatel
PetrV
Offline

V tomhle je Google brzda , Samsung takováhle nastavení má dávno v nadstavbě . I Samsung prohlížeč umí černé téma na všech stránkách , což je problém i u chromu :-(

djkure
Uživatel
djkure
Offline

iOS taktéž

htcjirka
Uživatel
htcjirka
Offline

iOS to prinesl jako posledni, s nekolikaletym zpozdenim.

Wxyz
Anonym
Wxyz
Offline

Ok, boomer. V cem je to podstatne? Jsi jak zakyslej dedek po revoluci :-D

g3nyus
Uživatel
g3nyus
Offline

Ano přišel stím jako poslední ale taky to má ze všech nejlepe udělané 😉😂👍

JP23
Uživatel
JP23
Offline

A s kolikaletým zpožděním to přesně bylo, Koblížku? Protože v iOS je to synchronizované s východem a západem slunce, předpokládám, že když to tak významně zdůrazňuješ, má to Samsung takto zhruba od roku 1572, protože cokoliv později prostě nemá ani smysl zmiňovat.

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

Změnit schéma už uměl kdysi symbian. Na Androidu to taky není několik let problém.