Domů » Bleskovky » Tip: Jak na tabletofonu Nokia Lumia 1520 zobrazit počasí na „vypnuté“ obrazovce

Tip: Jak na tabletofonu Nokia Lumia 1520 zobrazit počasí na „vypnuté“ obrazovce

Nokia Lumia 1520 (videorecenze) je prvním a zatím jediným telefonem s operačním systémem Windows Phone 8 vybaveným aktualizací Lumia Black. Ta s sebou mimo jiné přináší vylepšenou funkci Glance Screen, která se poprvé objevila v předchozí verzi s označením Amber a která nově umožňuje zobrazovat nejen aktuální čas a případně obrázek, ale i upozornění na příchozí zprávy a e-maily nebo notifikace vybraných aplikací.

Právě poslední jmenovaná funkce umožňuje na „vypnutém” displeji ukázat třeba i aktuální venkovní teplotu. Slouží k tomu aplikace s názvem LockTemp, která umí zobrazit informace o počasí v notifikační oblasti zamykací obrazovky. Tento údaj pak převezme i Glance Screen a vy jej tak můžete mít stále na očích.

  

Aplikace LockTemp stojí 21 Kč, k dispozici je ale i bezplatná zkušební verze. Instalační soubor vám zabere méně než 1 MB a stahovat jej můžete pomocí odkazu níže. Prozatím si této funkce užijí jen majitelé Lumie 1520, tedy do té doby, než Nokia uvolní Black aktualizaci pro další modely.

-

Miroslav Havlíček

Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments