Sledujte nás na YouTube

Tip do Flux Challenge

fluxStalo se vám v této hře, že jste si rozjeli nějaký velmi důležitý závod a ten vám nevyšel přesně podle vašich představ a vy nechcete přijít o vložené peníze ?

Pokud už v závodě víte, že jste předem ztraceni a chcete daný závod vyzkoušet znovu, pak stačí hru shodit (červeným tlačítkem) a potom ukončit přes nějaký Task Manager (Resource Manager). Když pak hru spustíte znovu, budete mít stejný počet financí jako před závodem a můžete tedy své štěstí zkusit znovu.

Další možností je také zálohovat si někam ze složky hry Flux soubor savegame.flx a následně (např. po nevydařeném závodě) obnovit data přepsáním původního souboru zálohovaným souborem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *