Domů » Články » Tip do Flux Challenge

Tip do Flux Challenge

fluxStalo se vám v této hře, že jste si rozjeli nějaký velmi důležitý závod a ten vám nevyšel přesně podle vašich představ a vy nechcete přijít o vložené peníze ?

Pokud už v závodě víte, že jste předem ztraceni a chcete daný závod vyzkoušet znovu, pak stačí hru shodit (červeným tlačítkem) a potom ukončit přes nějaký Task Manager (Resource Manager). Když pak hru spustíte znovu, budete mít stejný počet financí jako před závodem a můžete tedy své štěstí zkusit znovu.

Další možností je také zálohovat si někam ze složky hry Flux soubor savegame.flx a následně (např. po nevydařeném závodě) obnovit data přepsáním původního souboru zálohovaným souborem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).