Domů » Bleskovky » Tinder dostane nouzové tlačítko. Pomůže v případě nepovedeného rande

Tinder dostane nouzové tlačítko. Pomůže v případě nepovedeného rande

Populární seznamovací aplikace Tinder, respektive jeho mateřská společnost Match Group, podle informací deníku The Wall Street Journal pracuje na funkci nouzového tlačítka, kterým by uživatelé mohli snadno zalarmovat policii v případě, že se na rande budou cítit v ohrožení. Uživatelům v USA by se měla dostat na konci ledna.

Tinderpanicbutton

Match Group prý na funkci pracuje s tvůrci oceňované aplikace Noonlight, která sleduje polohu uživatelů a uvědomuje úřady v případě bezpečnostních obav. Kromě Tinderu by nouzové tlačítko mělo – v následujících měsících – přibýt do dalších seznamovacích aplikací společnosti (mimo Tinder provozuje například aplikace Match.com, Hinge nebo OkCupid).

Martin Duchoslav

2 komentářů

  1. „POLICIE: Tak proč jste to tlačítko mačkala?; ONA: To byla přece krajně nouzová situace, nechtěl za mě zaplatit… a příští týden ho za to poženu k soudu, mám z toho trauma…“ :D

  2. vypadá to, že si v budoucnu bez smartphonu lidstvo ani neutře zadek..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).