The West Line: První skutečná 3D FPS pro Smartphony

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

WestLineVšechny příznivce válečných her teď jistě potěším informací o novém 3D FPS titulu The WestLine od společnosti NitroFamily software. Autoři hry uvádějí, že se hra vyznačuje vysokou hratelností a její styl připomíná hry jako Medal of Honor, Battlefield či American Army.

Co ovšem zaujme na první pohled, je excelentní 3D grafika využívající enginu Nitrous 3D mobile game, které z vašeho smartphonu vymáčkne opravdu maximum. Po zvukové stránce se můžete těšit na reálné válečné zvuky a ani arsenál zbraní nějak nezaostává, k dispozici máte např. Thompsona, Springfielda či Stena a díky těmto kouskům si jistě hravě poradíte s cizími nepřáteli.

Můžete si také vybrat, za jakou stranu budete chtít hrát, k dispozici máte tři národy – Američany, Angličany a Rusy. Demoverze hry zatím není na světě, pokud se vám však titul líbí, můžete si jej zakoupit na Handango za necelých 13$.

Ukázka ze hry:
Animace

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku