Domů » Články » The West Line: První skutečná 3D FPS pro Smartphony

The West Line: První skutečná 3D FPS pro Smartphony

WestLineVšechny příznivce válečných her teď jistě potěším informací o novém 3D FPS titulu The WestLine od společnosti NitroFamily software. Autoři hry uvádějí, že se hra vyznačuje vysokou hratelností a její styl připomíná hry jako Medal of Honor, Battlefield či American Army.

Co ovšem zaujme na první pohled, je excelentní 3D grafika využívající enginu Nitrous 3D mobile game, které z vašeho smartphonu vymáčkne opravdu maximum. Po zvukové stránce se můžete těšit na reálné válečné zvuky a ani arsenál zbraní nějak nezaostává, k dispozici máte např. Thompsona, Springfielda či Stena a díky těmto kouskům si jistě hravě poradíte s cizími nepřáteli.

Můžete si také vybrat, za jakou stranu budete chtít hrát, k dispozici máte tři národy – Američany, Angličany a Rusy. Demoverze hry zatím není na světě, pokud se vám však titul líbí, můžete si jej zakoupit na Handango za necelých 13$.

Ukázka ze hry:
Animace

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Díky, chybička se vloudila Opraveno.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).