Domů » Bleskovky » The Trail z pera Petera Molyneuxa: Relaxujte a objevujte svět (tip na hru)

The Trail z pera Petera Molyneuxa: Relaxujte a objevujte svět (tip na hru)

Peter Molyneux, který stojí za hrou Godus, vydává další hru s názvem The Trail. Hra je aktuálně dostupná pro iOS a zařízení s operačním systémem Android ve verzi 4.0 a vyšší a je nabízena zdarma (vč. mikrotransakcí).

The Trail zaujme roztomilou grafikou, atmosférickou hudbou a snadnou ovladatelností. V jádru se jedná o uklidňující hru a s trochou nadsázky by se dala přirovnat například ke známé hře Firewatch – užíváte si klidné hudby, hledíte na pěknou krajinu, vedete rozhovory s dalšími postavami, vytváříte předměty atp.

Hru vytvořilo studio 22Cans pod vedením Petera Molyneuxe, které v minulosti upoutalo tituly jako Tiny Dice Dungeon, Theme Park, Fable, Populous či Bullet Boy.

The Trail
Cena: zdarma
‎The Trail
Cena: zdarma+

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

3 komentářů

  1. No vida, ono to jde i v sobotu, že? :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).