Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Logická hra The Room Three už je k dispozici také pro systém Android

Logická hra The Room Three už je k dispozici také pro systém Android

V listopadu na platformě iOS vyšel třetí díl populární logické hry The Room, který hráči opět přijali s obrovským úspěchem. Už první počin vývojářů ze studia Fireproof Games ale dokázal předčít všechna očekávání, ostatně samotný Apple ji v roce 2012 označil titulem „hra roku“. Předloni vyšel druhý díl, který opět sklidil obrovský úspěch a odnesl si například ocenění „App Store Best of 2013 – 2014“.

Od včerejšího dne je The Room Three k dispozici také ve verzi pro Android za 150 Kč, trial verze není k dispozici. Princip hry je poměrně jednoduchý – v připravených úrovních musíte odemknout připravené trezory, skříňky a všemožné další skládačky. Vždy postupujete kousek po kousku, nad každým tahem je nutné přemýšlet a někdy se u toho řádně zapotíte. Pro iOS je titul k dispozici za 4,99 eur (cca 135 Kč).

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  V době, kdy je (eh, teď nevím, 20 minut?) na refund je poptávání se po trialu asi už archaismus:) Zvláště u třetího dílu, když už snad každý ví, vo co go:)

  A co nejlepší platforma Windows cosi?:D

  • Petr (neregistrovaný)

   Myslíte Windows? Počkejte na konec roku: [odkaz]

  • uni (neregistrovaný)

   Já nevím co myslím, kdo se má v těch jejich Modern UI, Desktop, Windows Phone, Windows Apps, Continuum, Xbox Live a já nevím co ještě vyznat?:)

  • Petr (neregistrovaný)

   No ale to není vina MS že se v tom nevyznáte ;-)

  • uni (neregistrovaný)

   Petr (neregistrovaný): Jsi si jistý?:)

  • Mr. Arakin (neregistrovaný)

   Petr a kdopak je asi za ten bordel zodpovedny?

  • Petr (neregistrovaný)

   Popravde zadny bordel nevidim. Continuum je snad jasne stejne jako xbox live. Windows Phone snad vite co je? Jedine co muze zpusobovat problem jsou store apps vs. desktop apps, ale i to je snad celkem pochopitelne.

  • uni (neregistrovaný)

   Petr (neregistrovaný): Nás neřeš, my jsme promile populace, která se v tom přehrabuje a ví:) Jenom dnes nějak není jasné, že když vzneseš požadavek „já to chci na Windows“, že je to vlastně dost komplexní otázka. MS někde udělal chybu;-)

  • uni (neregistrovaný)

   Jo nezapomeňme, že když řekneš Modern UI, že to mnoho lidí nepobere, protože i dnes se často tlačí špatný pojem Metro, zapomněl jsem. Nebo je to v tom „…a já nevím co ještě…“;-)

 2. V Appstore aktuálně za 2 babky (iOS).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel