Domů » Bleskovky » Logická hra The Room Three už je k dispozici také pro systém Android

Logická hra The Room Three už je k dispozici také pro systém Android

V listopadu na platformě iOS vyšel třetí díl populární logické hry The Room, který hráči opět přijali s obrovským úspěchem. Už první počin vývojářů ze studia Fireproof Games ale dokázal předčít všechna očekávání, ostatně samotný Apple ji v roce 2012 označil titulem „hra roku“. Předloni vyšel druhý díl, který opět sklidil obrovský úspěch a odnesl si například ocenění „App Store Best of 2013 – 2014“.

Od včerejšího dne je The Room Three k dispozici také ve verzi pro Android za 150 Kč, trial verze není k dispozici. Princip hry je poměrně jednoduchý – v připravených úrovních musíte odemknout připravené trezory, skříňky a všemožné další skládačky. Vždy postupujete kousek po kousku, nad každým tahem je nutné přemýšlet a někdy se u toho řádně zapotíte. Pro iOS je titul k dispozici za 4,99 eur (cca 135 Kč).

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments