TOPlist

The Humble Bundle pro Android: Čtyři hry za cenu, kterou si sami určíte

Populární projekt The Humble Bundle nabízí uživatelům balíčky různých her za cenu, jakou si sami určí. V minulosti se zde objevila celá řada kvalitních indie titulů pro Windows i Mac OS X, nyní přišel na řadu Android. V balíčku jsou nabízeny hry Anomaly: Warzone EarthOsmos a EDGE. Pokud za hry zaplatíte více, než je průměrná cena od všech zájemců (aktuálně je to necelých 6 USD), získáte navíc zdarma i herní pecku World of Goo.

-

Pokud byste si jednotlivé hry měli kupovat jednotlivě, zaplatili byste za ně téměř 60 USD (1 145 Kč, počítáno pro všechny platformy), díky projektu The Humble Bundle je ale můžete získat podstatně výhodněji, respektive za cenu, kterou si sami určíte. A aby toho nebylo málo, hry nezískáte jen pro Android, ale také ve verzích pro Windows a Mac OS X. Jestliže si nejste jisti, zda vás hry budou bavit, můžete si nejprve stáhnout demo verze.

Částku, kterou zaplatíte, navíc můžete rozdělit mezi vývojáře, autory projektu The Humbe Bundle a přispět můžete i na charitu. Platit můžete přes PayPal nebo Google Checkout.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku