Domů » Bleskovky » Testovací provoz Androidu Oreo pro BlackBerry KEYone je u konce. O „koláčku“ zatím ani zmínka

Testovací provoz Androidu Oreo pro BlackBerry KEYone je u konce. O „koláčku“ zatím ani zmínka

Jste-li vlastníkem smartphonu BlackBerry KEYone, zpozorněte. Beta program testující sestavení Android Oreo je již u konce.

Během října a listopadu mohou uživatelé očekávat aktualizaci svých telefonů. Nová (avšak ne aktuální) verze systému bude dostupná přes aplikaci Aktualizace. Účastníci testovacího programu však mohou nadále nahlašovat případné chyby v systému – reportovací aplikace zůstane stále aktivní.

V případě problémů mohou zákazníci užít technickou podporu, která jim bude k dispozici. Pokud ovšem nebudete již chtít odesílat zprávy o chybách, je možné je vypnout v Nastavení diagnostiky v oddíle Vývojářské možnosti.

Hardwarové parametry BlackBerry KEYone
Systém: Android 7.1
Rozměry: 149,3 x 72,5 x 9,4mm, Hmotnost: 180 gramů
Procesor: Snapdragon 625, octa-core
RAM: 2 GB, Interní paměť: 32 GB, Pam. karta:
Displej: IPS LCD, 4,5", 1620 × 1080 px
Fotoaparát: 12 Mpx, f/2.0, Přední kamera: 8 Mpx, Full HD video
Bluetooth: 4.1, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz), NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 3505 mAh Li-Ion, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Prozatím nemáme informaci o zahájení testovacího programu aktuálního Android 9 Pie, je tedy. O případných změnách vás ovšem budeme i nadále informovat.

Matěj Valošek

Zarytý fanoušek sci-fi, starého i nového, seriálového i filmového, knižního či hraného. Ve zbytku času holduje asijské kuchyni a snaží se vzdělávat v korejštině.

2 komentáře

  1. Ziky (neregistrovaný)

    Mám na svém K1 Oreo už asi 14 dní. Nejsem v žádném Insider programu.
    Musel jsem ale udělat čistou instalaci, protože telefon byl nepoužitelný. Nyní funguje, ale házení slov do textu je nějaké zpomalené…

    • Lien (neregistrovaný)

      Přesně tak, jenom s tím rozdílem, že jsem ještě neudělal reset do továrního nastavení.. aktuálně Adroid 8.1.0

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *