Domů » Bleskovky » Tesco představilo aplikaci pro Google Glass, se kterou se stanou páteční nákupy minulostí

Tesco představilo aplikaci pro Google Glass, se kterou se stanou páteční nákupy minulostí

Od uvedení chytrých brýlí Google Glass uplynula již pěkná řádka měsíců a s odstupem času je můžeme bez nadsázky považovat za produkt, který předběhl svou dobu. Vývoj optimalizovaných aplikací totiž nepokračuje takovým tempem jako v případě platformy Android Wear, nicméně i tak se jedná o atraktivní oblast s nevyužitým potenciálem. Nejnovější aplikaci pro Google Glass představil anglický řetězec hypermarketů Tesco. Jak již správně tušíte, aplikace umožňuje objednání potravin z pohodlí domova.

Samotný nákup zboží probíhá za pomoci skenování čárových kódů a hlasových povelů. Další zajímavou funkcí je možnost zobrazení nutričních hodnot a pochopitelně ceny. Otázkou však zůstává, jaké budou reálné zkušenosti a nakolik si tuto aplikaci oblíbí samotní uživatelé. V každém případě se jedná o zajímavou myšlenku, která nám dává nahlédnout do budoucnosti v nakupování potravin.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentářů

  1. Vladislav Trnka (neregistrovaný)

    To by mě teda vážně bavilo si doma skenovat každý výrobek… A to ještě, když to skenování je vážně pomalé.

  2. jirxu (neregistrovaný)

    Je zajímavé, ze když na brýle od Googlu nejsou appky, tak je to tím, ze predbehly dobu…Ale u Windows phone je to tim, ze stojej zahovno…:) urcite to nebude mizivejma prodejema těch brýlí…:D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).