Televize Philips s technologií Ambilight si nyní můžete vyzkoušet u sebe doma

Philips 65OLED934

Televize mezi sebou soupeří především na poli parametrů zobrazovacího panelu, kvalitě vestavěných reproduktorů či možností operačního systému. Tu a tam ale přijde některý z výrobců s funkcí, která nemá u jeho konkurentů obdoby. Mezi ně patří například nizozemský Philips, který u svých televizorů nabízí funkci Ambilight, tedy sérii LED na zadní straně, které barevně reagují na dění na obrazovce a promítáním odpovídajících barev na zeď opticky rozšiřují obraz.

philips TV 3 1
Technologie Ambilight patří mezi hlavní taháky televizí od Philipsu

Ačkoli se jedná o pozoruhodnou vlastnost, v prodejnách s elektronikou příliš nevynikne. Toho jsou si ve Philipsu vědomi, a proto přišli s časově omezenou nabídkou pro všechny, které tato technologie zaujala. Zákazníci v České republice mají nyní možnost si bezplatně vyzkoušet televizor přímo ve své domácnosti.

„Z našeho průzkumu s trochou nadsázky vyplynulo, že existují dva druhy diváků. První skupina, která chce již jen televizor s Ambilightem, a ta druhá, která Ambilight zatím nevyzkoušela. Ambilight se nedá popsat, ten je potřeba zažít. A proto jsme se rozhodli, že poskytneme českým zákazníkům příležitost si televizor vyzkoušet v klidu na vlastní oči u sebe doma,“ říká Petr Valoušek, ředitel TP Vision (výrobce televizorů Philips) pro Českou republiku.

philips tv 2
Pokud si nejste jistí, zda se vám bude Ambilight líbit, můžete si televizi zdarma vyzkoušet

Tato speciální akce trvá od 1. dubna do 31. května 2022 a platí pro všechny modelové řady roku 2021 a 2022 s Ambilightem. Zákazník si v některé z vybraných prodejen zakoupí televizor a pokud s ním nebude spokojený, může ho do 30 dnů bezplatně vrátit. Stačí vyplnit dotazník na stránkách výrobce a zabalenou TV vrátit buď přímo v prodejně, nebo v případě e-shopu poslat zboží kurýrem. Prodejce mu poté vrátí peníze. Kompletní pravidla akce najdete na stránkách společnosti Philips.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku