Domů » Bleskovky » Takto má vypadat nástupce OnePlus 5: vzorem mu bude Oppo F5

Takto má vypadat nástupce OnePlus 5: vzorem mu bude Oppo F5

Smartphone OnePlus 5 je vyprodán takřka po celém světě, což přiživuje spekulace o tom, že čínský výrobce ještě před Vánoci představí jeho nástupce, podobně jako to loni udělal s modelem OnePlus 3T. Na rozdíl od loňského roku však nemá dojít k pouhému vylepšení vnitřností (ostatně Snapdragon 835 je stále nejvýkonnější čipset ve světě Androidu), ale k radikální obměně zevnějšku. Jak bude připravovaná novinka vypadat, má odhalovat tento render.

Z něj je patrné výrazné ztenčení rámečků okolo displeje, a tím vymizení čtečky otisků prstů z prostoru pod displejem. Předpokládáme, že se senzor zabydlí na zádech po boku hlavního fotoaparátu, čelní kamerka a další prvky obvyklé pro přední stranu naštěstí zůstanou na svých místech. Designově se má nové OnePlus podobat smartphonu Oppo F5, který bude představen 26. října; výrobu obou zajišťuje čínský konglomerát BBK Electronics.

Takto má vypadat Oppo F5

Oppo F5 i nástupce OnePlus 5 mají dostat zbrusu nový 6″ displej s rozlišením 1 080 × 2 160 pixelů a poměru stran 2:1. Doufejme, že OnePlus v návrhu telefonu zvolilo správnou orientaci panelu, aby nedocházelo k želé efektu, jímž trpěl model OnePlus 5.

U OnePlus 5 je vše naopak: displej vzhůru nohama a prohozený záznam sterea

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Nebyl problém s jelly efektem jen u OnePlus 5?

  2. Samsung udělá bezrámečkový smartphone a další šikmovočka a dokonce i Apple jen kopírují…

  3. Hmm skoda tych nepouzitelnych softverovych tlacidiel. A obavam sa ze cena pojde znovu hore a pod 500€ nepojde. Preco sa musia vzdy stensovat aj ramceky dole a rusit tlacidla?? To par mm na vysku je problem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).