Domů » Bleskovky » Takto má vypadat Galaxy S20 Ultra: nabídne až 100× přiblížení

Takto má vypadat Galaxy S20 Ultra: nabídne až 100× přiblížení

Samsung příští měsíc představí novou řadu vlajkových smartphonů Galaxy S20, kterou mají dle všeho tvořit tři smartphony – Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra. Poslední jmenovaný nabídne nejen největší displej, ale také se bude pyšnit odlišnými fotoaparáty. Informátor @IshanAgarwal24 nyní zveřejnil render, jak má fotomodul Galaxy S20 Ultra vypadat.

s20 ultra 1

Galaxy S20 Ultra: přibližovací kamera bude postavena zvlášť

Celý modul se má od zbytku řady Galaxy S20 designově odlišovat; oproti Galaxy S20 a S20+ bude jeho součástí černý sub-modul se třemi čočkami a LED bleskem, poslední čočka sloužící pro přiblížení scény pak bude osazena zvlášť. Vzhledem k periskopické konstrukci bude tato čočka čtvercová, neboť bude ukrývat odrazový hranol lámající světlo o 90° do útrob telefonu, kde se za soustavou dalších optických členů bude nacházet 48Mpx fotočip.

s20 ultra 3

Kamera má údajně poskytnout 5× optické přiblížení, díky hrátkám se softwarem a umělou inteligencí údajně bude možné sáhnout až ke 100× přiblížení; pro něj Samsung vymyslí vlastní marketingové označení, které bude vypsané přímo na fotomodulu napravo od čočky.

Smartphony řady Galaxy S20 spatří oficiálně světlo světa 11. února, společně s nimi Samsung ukáže ohebné véčko Galaxy Z Flip.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments