Domů » Bleskovky » Takto budou vypadat Samsung Galaxy Watch 4. Máme obrázky všech barevných variant

Takto budou vypadat Samsung Galaxy Watch 4. Máme obrázky všech barevných variant

Samsung v příštím týdnu představí nové hodinky Galaxy Watch 4, které oproti předchozím generacím vymění systém Tizen za platformu Wear OS od Googlu. Na internet se nyní dostaly tiskové snímky těchto hodinek, a to rovnou ve všech chystaných barevných variantách.

Samsung Galaxy Watch 4: sportovní vzhled bez otočné lunety

Uniklé tiskové materiály odhalují velkou podobnost s neoficiálními rendery z tohoto týdne, které měly vyobrazovat Galaxy Watch 4 Active. Pravděpodobně se tedy jedná o jedny hodinky, které se budou jmenovat jednoduše Galaxy Watch 4. Nutno však podotknout, že přídomek Active by jim slušel více, neboť design odkazuje spíše na minulé sportovní modely.

Galaxy Watch 4 4

Na těle Galaxy Watch 4 nejsou k vidění žádné designové prvky jako vroubkovaná luneta, otočná korunka a jiné prvky známé z tradičních ručičkových hodinek. Samsung nám protentokrát naservíruje poměrně obyčejně vypadající tělo kruhového tvaru s rovnými boky a dvěma tlačítky na pravé straně. Otočná luneta přítomná nebude, horní stranu bude vyplňovat pouze rovný kruhový displej s decentním zaoblením na obvodu.

Galaxy Watch 4 3

Tělo hodinek bude Samsung nabízet minimálně ve čtyřech barevných variantách – černé, stříbrné, růžovo-zlaté a tmavě zelené, pro ozvláštnění pak bude na výběr nepřeberné množství barevných řemínků. Galaxy Watch 4 mají být nabízeny ve dvou velikostech, s diametrem 40 a 44 mm, kromě toho si uživatel bude moci vybrat Wi-Fi nebo 5G konektivitu.

Hodinky budou tradičně poskytovat funkce, které od nich očekáváte – monitoring aktivit, zdraví, spánku, upozorňování na příchozí a zmeškané události apod. Chybět nebude integrovaná GPS nebo voděodolnost do 5 ATM, armádní odolnost MIL-STD 810G a spousta zdravotních senzorů – EKG, snímač nasycení krve kyslíkem a novinkou má být BIA senzor pro měření tělesného tuku.

Samsung Galaxy Watch 4 budou pravděpodobně představeny už příští týden 28. června skrze virtuální tiskovou konferenci konanou v rámci barcelonského veletrhu MWC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Už by měl přijít konečně s podporou plateb!!!

  2. Bez lunety to nechci. Věřím, že je to jenom varianta Active.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).