Domů » Bleskovky » Takto bude vypadat LG G7 ThinQ v černé barvě. Jeho předchůdce dostane v pondělí Oreo

Takto bude vypadat LG G7 ThinQ v černé barvě. Jeho předchůdce dostane v pondělí Oreo

V minulých dnech se vyrojilo několik novinek z tábora korejské značky LG, tak si je pojďme shrnout na následujících řádcích.

Mobilní divize kazí pověst značky

LG v uplynulém týdnu oznámilo hospodářské výsledky za první kvartál letošního roku. Díky tržbám ve výši 15,12 bilionů korejských wonů (asi 297 miliard korun) a provoznímu zisku 1,11 bilionů wonů (asi 21,8 miliard korun) se jednalo o nejlepší první kvartál v celé historii společnosti LG Electronics.

LG táhne kupředu zejména domácí technika a zábavní průmysl, divizi Mobile Communications se příliš nedařilo – s celkem 11,4 miliony prodaných smartphonů vykázala čistou ztrátu 136,1 miliard KRW (asi 2,66 miliard korun). Nutno podoktnout, že do prvního kvartálu oproti loňskému roku nezasáhla nová vlajková loď, která bude představena až příští týden.

Takto bude vypadat v černé

Evan Blass alias @evleaks v minulém týdnu ukázal LG G7 ThinQ ze všech stran ve stříbrné barvě, nejnovějším přírůstkem na jeho profilu je pak černá verze tohoto telefonu.

LG představuje displej pro G7 ThinQ: vysoké rozlišení a rekordní jas

K těmto konzervativním variantám má přibýt ještě růžová a dvě verze tyrkysové. LG G7 ThinQ bude mít premiéru 2. května.

Oreo pro LG G6, G5 a V20

Ještě předtím se dočká jeho předchůdce nového Androidu 8.0 Oreo. LG na svých stránkách potvrdilo, že model G6 bude aktualizován již příští pondělí, brzy poté mají následovat smartphony G5 a V20. Pondělní termín platí pro zařízení zakoupené v Jižní Koreji, další trhy se dočkají zřejmě o pár týdnů později.

LG otvírá globální centrum aktualizací. Smartphony budou dostávat rychleji updaty

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. No mají nového říďu, tak třeba mobilní divize začne mít nějaké výsledky.

  2. Vypadá to jako ta nokia x6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).