Tajný model od Sony získal 37 000 bodů v AnTuTu: Bude to Xperia Z3?

V posledních týdnech se začínají stále častěji objevovat informace o dalším vlajkovém modelu ze stáje Sony. Konkrétně se jedná o model Xperia Z3, který by se měl dočkat svého odhalení na sklonku letošního léta. Tato očekávání vychází z aktuální politiky japonského výrobce, který se zavázal k uvádění klíčových modelů každých šest měsíců.

  

Po nedávném úniku prvních snímků tu máme další indicie odhalující několik parametrů nadcházející novinky. Ty pocházejí z populárního benchmarku AnTuTu, kde se objevily výsledky tajemného modelu s označením D6653. Pokud jsou informace skutečně legitimního rázu, můžeme se těšit na přítomnost čtyřjádrového procesoru Snapdragon 801 (MSM8974PRO-AC) a 3GB operační paměť. Testovaný kousek běžel na operačním systému Android ve verzi 4.4.4, který však bude ve finále opět překrývat tradiční nadstavba výrobce.

 

Celkové skóre činilo 37169 bodů, což dává tušit, že výpočetní výkon novému Sony chybět rozhodně nebude. Ostatní parametry jsou stále zahaleny rouškou tajemství a proto nám v tuto chvíli nezbývá nic jiného, než si počkat na další úniky, které poodhalí další části hardwarové výbavy.  

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku