Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Tajná Motorola s Androidem 4.0 a čipsetem od Intelu se představuje

Tajná Motorola s Androidem 4.0 a čipsetem od Intelu se představuje

Zahraničnímu serveru Pocketnow se podařilo získat první render chytrého telefonu od Motoroly, který má údajně obsahovat čipset Medfield od Intelu. Ze snímku je na první pohled patrné, že zařízení poběží na operačním systému Android 4.0 „Ice Cream Sandwich“. Uživatelé se též dočkají i přepracovaného uživatelského rozhraní Motoblur. Pozorní čtenáři si jistě všimnou, že smartphone nedisponuje senzorovými ani hardwarovými tlačítky. Výrobce se zřejmě inspiroval u modelu Samsung Galaxy Nexus (recenze) a ovládací prvky tak přestěhoval přímo na displej telefonu. Fotoaparát by měl nabídnout 8Mpx rozlišení a možnost vyfotit až 15 snímků za vteřinu. Na další specifikace týkající se výbavy si budeme muset počkat na Mobile World Congress 2012, který startuje už za necelé dva týdny.

-

Zdroj: Pocketnow

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

4 komentáře

 1. uni (neregistrovaný)

  „Výrobce se zřejmě inspiroval u modelu Samsung Galaxy Nexus“, hmm, spíše bych řekl, že vývoj zařízení probíhá pod taktovkou Google, tedy o inspiraci asi nelze hovořit.

  Pokud zařízení neobsahuje HW tlačítka, jaký význam má černá oblast pod displejem? Že výrobce umí hospodařit s designem jasně ukázal např. u Defy(+), kde natěsnal bez dopadu na ergonomii 3,7″ displej do kompaktního těla dokonce se zvýšenou odolností.

 2. ha (neregistrovaný)

  a proč je ten obrázek tak zubatej?pěknej výmysl…

 3. MoB (neregistrovaný)

  Nemyslím, že se výrobce inspiroval u Nexuse… spíš jde o to, že ICS používá právě sw tlačítka přímo na displeji a tak nemá smysl tam dávat extra tlačítka navíc :)

 4. disC0BEar (neregistrovaný)

  vypada to ze fotak bude mit hardwareovou spoust:)))

  nebo se pletu?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel