Domů » Bleskovky » Tajemný smartphone od Huawei: Dočkáme se Mate 8 s Force Touch displejem?

Tajemný smartphone od Huawei: Dočkáme se Mate 8 s Force Touch displejem?

Čínský certifikační úřad TENAA (odkaz) se mnohokrát ukázal jako spolehlivý zdroj informací o chystaných novinkách. Nejčerstvějším úlovkem z rozsáhlé databáze se stal smartphone od Huawei s kódovým označením eH880 a zahraniční zdroje hovoří, že by se mohlo jednat o vylepšenou variantu modelu Mate 8 s Force Touch displejem.

huawei_Mate_8_force_touch

Telefon má nabídnout 4 GB RAM, 64GB interní úložiště, osmijádrový procesor z vlastní produkce taktovaný na frekvenci 2,3 GHz a 6″ panel s Full HD rozlišením. Kapacita akumulátoru je 3 900 mAh a celková hmotnost smartphonu by měla být 185 gramů, což opět svědčí o přítomnosti kovového těla.

Kdy by se novinka oficiálně mohla objevit na trhu zatím nevíme. A stejně tak není vyloučeno, že se nejprve objeví na domácím čínském trhu a až později přijde na řadu Evropa a USA.

 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).