Sledujte nás na YouTube

Tajemná reklama: Dočkáme se červené a zelené Lumie 800?

Společnost AdContentMedia na svém YouTube kanálu zveřejnila reklamu na příslušenství Luna Bluetooth Headset, ve které se okolo 40. vteřiny objevují hned dvě nové barevné varianty Lumie 800. Překvapivě mezi nimi chybí bílá verze, vidět zde ale můžeme červenou a zelenou, které doposud Nokia nikde neprezentovala. Nabízí se několik vysvětlení – buď jde pouze o demonstrační video reklamní společnosti vytvořené kvůli výběrovému řízení na reklamní spot, nebo autoři ve videu použili barevné ochranné obaly, které Nokia nabízí na svém webu. Stejně tak se ale nevylučuje, že dvě nové barevné varianty Nokia představí na Mobile World Congressu v Barceloně.

Michal Javůrek

4 komentáře

 1. uni (neregistrovaný)

  Musím Nokii uznat, že ačkoli dohromady v ruce nic moc nemá, tak barvičkami se připomíná neustále, marketing v plné parádě. Veškerý její úspěch jistě bude stát jen a pouze na něm, jak tomu bývá, viz. prý Apple.

 2. h8me (neregistrovaný)

  Nokia teraz vali trh reklamami a to je len dobre :)

  ak bude u nas červena tak si ju bereim :)

 3. Ale (neregistrovaný)

  Červená je sakra dobrá. Myslim si, že Nokia má dobrej marketing a o tom to je. Obyčejný lidi, který jdou akorát po trendech, kterých je, bohužel, většina, si prostě pořídí tohleto. Nokii si povedla i Lumia 710, taky moc pěknej kus HW. Pro takovej Samsung je tohle silná konkurence. Protože ne všichni stojej o tisícijádra a o gigantický pádla. Tohle je telefon padnoucí do ruky, je hezkej designově a to taky hraje sakra velkou roli. WP mají hodně co dohánět, např. základní funkci bluetooth, že neumí přenášet soubory? To hodně posrali. Nebo že neumí multitasking, vázanost na Zune a tyhlety věci, hodně to WP snižuje v očích lidí, ale pokud jsou lidi ochotný tohle překousnout u iPhona, budou to ochotný překousnout i u Nokie. Myslim si, že Nokia se opravdu zaměřila s těmahle telefonama na uživatele Applu a uspěje, protože minimální v porovnání s Applem jsou ty telefony levnější a jde to pořád dolu ta cena. Samozřejmě, že je to přemrštěný celkově na to, co nabízí, o tom řeč žádná.

  Sečteno a podtrženo, Nokia nejde špatnou cestou zpět k vrcholu. Ale má na čem makat ještě.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *