Domů » Články » Tactical Incursion – Stealth akce pro váš PPC

Tactical Incursion – Stealth akce pro váš PPC

TacticalIncursionVčera jsme vám přinesli bleskovku o chystané akční hře Gang Warfare od XenGames. Dnes zde máme další připravovaný titul s názvem Tactical Incursion od stejného vývojářského týmu. Jedná se o taktickou stealth hru, ve které ovládáte svůj tým za účelem zneškodnit nepřítele v podobě ilegálních organizací. V některých misích bude také potřeba zachránit rukojmí popř. zajmout vysoce postavené bosse zmíněných organizací.

Hra vypadá podle zveřejněných screenshotů velmi pěkně a vše je samozřejmě kompletně ve 3D při pohledu seshora. Nyní nám nezbývá, než čekat až vývojáři vypustí do světa další informace.

Další screenshoty ze hry:

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).