Domů » Bleskovky » Tablety Galaxy Tab 3 8.0 a 10.1 nabídnou podporu pro více uživatelských účtů

Tablety Galaxy Tab 3 8.0 a 10.1 nabídnou podporu pro více uživatelských účtů

Podle nejnovějších úniků, které se v poslední době objevují na internetu lze soudit, že Samsung připravuje významnou aktualizaci, která se dotkne všech majitelů vlastnící tablety Galaxy Tab 8.0 a Galaxy Tab 10.1 (třetí generace). Další podrobnosti přicházejí ze zahraničního serveru SamMobile, jehož redaktoři zveřejnili několik screenshotů, na kterých je jasně patrná funkce podporující více uživatelských účtů na jednom zařízení. Ačkoliv je tato možnost nativní součástí operačního systému Android, Samsung ji doposud na svých zařízeních nenabízel.

 

Možnost nastavení více uživatelských účtů nejvíce ocení uživatelé, kteří se o svůj tablet často dělí se svými kolegy z práce či rodinnými příšlušníky. Bohužel žádné bližší informace o termínu, kdy bude tato aktualizace dostupná, zatím nemáme. Další otázkou též zůstává, zda se výše popsaná funkce stane jedinou inovací, nebo se můžeme těšit i na další vylepšení. Jelikož se testování nové verze firmwaru nachází v poslední fázi, lze předpokládat, že notifikace upozorňující na novou aktualizaci dorazí velice brzy.

   

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *