Tablet Soten T70: Obrněný tank se stupněm krytí IP67, který toho vydrží opravdu hodně

V našich končinách neznámý výrobce Soten začal prodávat svůj nejnovější tablet s označením T70. Ten se od zbytku konkurenčních zařízení liší svou konstrukcí, která se bude s nejvyšší pravděpodobností nejvíce zamlouvat příznivcům outdoorových aktivit. Už na první pohled je patrné, že tablet se snadno smíří s hrubým zacházením a pobytem v drsném prostředí. Tyto optické dojmy podtrhuje stupeň krytí IP67, který zaručuje ochranu před vniknutím cizích předmětů a kapaliny do útrob zařízení. Další zajímavostí je splnění vojenského standardu MIL-STD-810G, který zahrnuje široké spektrum testovacích procedur vůči vystavení vysokým a nízkým teplotám, dešti, teplotním šokům a dalším klimatickým jevům.

   

To z tabletu Soten T70 činí nejodolnějším zařízením ve své kategorii. Hardwarová výbava se již nese v průměrných hodnotách a zahrnuje čtyřjádrový procesor MTK6589 (Cortex A7) s taktem 1,2 GHz, 1 GB operační paměti, sedmipalcový IPS displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů a interní úložiště s kapacitou 4 GB. Robustní konstrukci samozřejmě odpovídají i vnější rozměry, které činí 240 x 132 x 22 milimetrů při hmotnosti 620 gramů. Soten T70 zcela jistě neosloví každého uživatele, ale bezpochyby si najde řadu majitelů, kteří ocení jeho zvýšenou odolnost.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

4 komentáře

 1. mino (neregistrovaný)

  To tam vážne nemohli dať IPS s rozlíšením 1280×800 keď to má už každý Číňan?

  • mceza (neregistrovaný)

   Bohužel toto je nemoc všech odolných zařízení. Jakmile to má lepší krytí a odolnost, tak to má mizernej displej, mizernej foťák, průměrný výkon a malou paměť. :-(

 2. Standa (neregistrovaný)

  Kdysi, když jsem býval průkopníkem a propagátorem turistických GPS na říditkách, všichni se mi smáli. Dnes už jsou zvyklí. A díky Sotenu je zde možnost posunout level zase o něco dál :-)

 3. tok (neregistrovaný)

  K čemu mi bude takovej tablet? když odolný je jasnén že do přírody ale co tam sním když mi po dvou hodinách dojde baterka ??????????? Tablet k ničemu

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *